Menu
FANZINE.cz
Ostatní

Náušnice a náramky jsou s letními měsíci neodmyslitelně spjaty. Noste je i vy

Milujete nošení náramků a na vašem zápěstí se jich vyskytuje hned několik? Společně s náušnicemi se jedná o šperky, které jsou právě s nadcházejícím létem neodmyslitelně spjaty. Jaké náušnice a náramky budou letos v létě trendy?

Náušnice, které upoutají pozornost

Minimalismus se držel dlouhou dobu v popředí, takže už bylo načase, aby jej vystřídal maximalismus. Letošní léto tedy budou trendy bohatě zdobené náušnice, co upoutají na první pohled. Ruku v ruce s bohatě dekorovanými až extravagantními náušnicemi budou populární také klasické perly. V libovolných velikostech a barevných provedeních.

Čím větší počet náramků na zápěstí, tím lépe

Samozřejmě nesmíme zapomínat ani na náramky. I u nich platí, že čím výraznější, tím lepší. Kromě náramků zlatých a stříbrných, budou stále v kurzu také náramky šňůrkové. Těch si můžete na zápěstí připevnit hned několik a rozhodně se tím nedopustíte chyby. Jejich výhoda totiž spočívá v tom, že jsou unisex, a proto je mohou nosit ženy i muži bez rozdílu.

Náušnice a náramky vždy slaďte

Bojíte se, abyste to s počtem náramků nepřehnali? Nesmysl. Letní trendy velí, ať jste maximalisté. Pozor si ovšem dejte na to, aby vaše náušnice s náramky vždy ladily. To by totiž mohlo být již módní faux pas, které není radno pokoušet. Takže se držte pravidla, že výrazné šperky rozhodně ano, ale pouze pokud spolu navzájem ladí a doplňují se.

Užívejte si léto naplno a noste zdobené náušnice, spoustu náramků na zápěstích a nebojte se zkrátka zaujmout na první pohled. Maximalismus má zelenou a léto k nošení šperků vybízí. Díky tomu, že v létě nemusíte nosit spoustu vrstev a vystačíte si s krátkými rukávy, by byl hřích nevyužít možnost ozdobit se. Jděte do toho a pořiďte si na léto spoustu náušnic a náramků, které budete střídat podle nálady.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Náušnice a náramky jsou s letními měsíci neodmyslitelně spjaty. Noste je i vy

Hide picture