Menu
FANZINE.cz
Geekoviny

Návštěvníci Festivalu fantazie: Zde můžeme blbnout jako třináctky

Jan Neuman

Jan Neuman

8. 7. 2013

Festival Fantazie 2013 Anketa 1Účastníci Festivalu fantazie, který se konal od 28. června do této neděle v Chotěboři, se umí bavit stále jako malí, ale nacházejí tu i vztahy a dlouhodobá přátelství.

Kuchy a Ginny

Festival Fantazie 2013 Anketa 1Kuchy jezdí na Festivaly fantazie již čtyři roky a poslední dobou vede sérii věnující se hororům pod názvem Nightcon. Ginny je na FFku teprve podruhé, ale minulý rok se zde seznámili, slovo dalo slovo a od PragoFFestu 2013 jsou spolu. Oba dva na FFku oceňují skvělou společnost, lidi a zábavu.

Čenda

Festival Fantazie 2013 Anketa 5Na fetivalu devět let nebyl, ale poprvé dorazil již v roce 2004. V Chotěboři se mu nejvíce líbí atmosféra a lidé, ale znovu začal jezdit hlavně kvůli tomu, že organizuje program věnovaný seriálu My Little Pony. Mimo to přednáší i v programu pro fanoušky počítačové hry Minecraft.

Clif

Festival Fantazie 2013 Anketa 2Na Vysočinu dorazil již po třetí a vrátí se tam i příští rok. Na festivaly s fantasy a sci-fi tématikou jezdí převážně kvůli lidem a podle svých vlastních slov si nenechá ujít žádnou srandu a je pro každou špatnost. Poslední festivaly se i aktivně účastní tvorby programu vedením vlastních přednášek.

Blanca

Festival Fantazie 2013 Anketa 3Na FFku je Blanca již po páté v řadě. Užívá si atmosféru a společnost skvělých lidí, ale jak sama říká umí si vybrat i zajímavý program. Nejvíce se jí však prý líbí, že se na Festivalu fantazie může chovat a blbnout jako třináctiletá slečna.

Kolikokoli, Miyu a Amyee

Festival Fantazie 2013 Anketa 4Kolikokoli je již na svém sedmém festivalu, Miyu na svém prvním a Amyee na svém druhém. Na FFko jezdí proto, že je to podle nich nejlepší akce v roce a sličná děvčata jedním dechem dodávají, že v Harry Potterovi mají Bradavice a fantazáci v ČR mají Festival Fantazie. Mimo jiné se zajímají třeba i o Hru o trůny a Amyee je osobně velkou fanynkou komiksů.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Návštěvníci Festivalu fantazie: Zde můžeme blbnout jako třináctky

Hide picture