Menu
FANZINE.cz
Fantasy seriály

Nechceme jen ukazovat prsa, bouří se Emilia Clarke z Hry o trůny

Veronika Jílková

Veronika Jílková

26. 5. 2013

Fantasy seriál Hra o trůny se na první pohled může zdát jako série historických příběhů. Někteří členové ansámblu však začínají mít dojem, že přízvisko erotický by se hodilo více, a snaží se proti tomu bojovat.

Hra o trůny 3. řada trailer Nepřátelé

Jeden z nynějších nejúspěšnějších seriálů Hra o trůny přináší další náklad nahoty. V jednom z posledních dílů se zcela svlékla jedna z hlavních postav princezna Daenerys Targaryen, coby herečka Emilia Clarke. Pro tu ovšem nahota v tomto seriálu není žádnou novinkou, neboť již v úvodních dílech jsme ji mohli spatřit v celé její kráse.

FOTO: Hra o trůny

Jde přece o herectví, ne o prsa! Zdroj: HBO

Podle další postavy Talisy Maegyr, kterou v seriálu ztvárňuje Oona Chaplin, už Emilia tvůrce požádala, aby zase na chvilku nechali ve scénáři její šaty oblečené na těle, a ti prý pod tlakem ustoupili.

Z vysvlékání před kamerou je herečka již unavená a ráda si od tohoto úkolu, ne příliš lehkému a oblíbenému ve filmovém světě, na chvíli odpočine. „Chci být známá a oblíbená díky mému herectví, ne kvůli mým prsům,“ rozčilovala se Emilia Clarke.

FOTO: Hra o trůny

Nahota, jeden ze symbolů seriálu. Zdroj: HBO

Otázkou tedy zůstává, zda je nahota v seriálu bezdůvodná, nebo ve skutečnosti doplňuje celý příběh. Pro nezasvěcené přikládáme i video ze závěru 10. dílu první řady.

https://www.youtube.com/watch?v=526Yt9cfer0

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Nechceme jen ukazovat prsa, bouří se Emilia Clarke z Hry o trůny

Hide picture