Menu
FANZINE.cz
Filmy a seriály

Need for Speed: Most Wanted předvedl trailer pro edici Deluxe DLC Bundle

Jan Perlík

Jan Perlík

28. 2. 2013

Stahovatelné balíčky budou brzy k dostaní. K této příležitosti se společnost Electronic Arts Games rozhodla zveřejnit trailer pro Deluxe DLC Bundle, který obsahuje všechna DLC v jednom.

video
play-sharp-fill

Bundle bude obsahovat Wanted Terminal Velocity, Movie Legends, i Heroes, což jsou jmenovité názvy pro přídavné obsahy. Prvně jmenovaný přinese hráčům příležitost projet se, zaskákat si, ale i zadriftovat po Hughes International Airport, což je nová rozsáhlá lokace umístěná ve Fairhaven City. Dostupná budou i nová závodní vozidla, jako Prosche 918 Spyder 2013, BMW 1 Series M Coupe 2012, Audi RS3 2012, Ford Fiesta ST 2012 nebo Alfa Romeo Mito QV 2012.

Byla pečlivě vybrána vzhledem ke své konstrukci a způsobu, jakým je závodník ovládá. Jsou dostatečně rychlá a lehká, takže přeskočení překážky už je jen ve vaší režii. Balíček Terminal Velocity obsahuje 136 nových multiplayerových milníků, na které jistě budete chtít dosáhnout. Navíc 10 speedlistů, 40 billboardů a mnoho dalšího.

Čtěte také: Technologie TressFX Hair od AMD realisticky vykreslí vlasy herní postavy

S Movie Legends se projedete jako hvězdy z akčních filmů. Naleznete zde pět nejznámějších aut z filmových pláten. Nechybí Aston Martin DBS 2008 ani Aston Martin DB5. Do role piráta silnic se nejlépe vžijete za volantem Pontiac Firebird Trans-Am Special edition 1977. Dále na váš čeká Dodge Charger R/T 1970 a prokletý závoďák z filmu 60 sekund Shelby GT500 z roku 1967. Balíček také obsahuje osm nových sprintů pro jednoho hráče. Zaujme i 136 multiplayerovými milníky.

Posledním obsahem je Heroes, kde se projedete v divokém Lamborghini Diablo nebo v Nissanu Skyline GT-R (R34), který si mnoho hráčů zamilovalo z NfS: Underground. Pro vaší driftovací jízdu je tu připraven Nissan 350Z a Porsche 911 GT2. Své závodnické schopnosti okusíte na osmi intenzivních závodech a speed runech. I zde je dodáno 136 multiplayerových milníků a mnoho dalšího.

Čtěte také: NASA potvrdila navrtání Marsu. Stalo se tak poprvé v historii lidstva

Stažitelný balíček pro Need for Speed: Most Wanted Deluxe DLC Bundle, obsahující všechny zmiňované obsahy, získáte za 2 000 MS bodů nebo za 24,99 eur (cca 640 Kč).

Need for Speed: Most Wanted je k dispozici na platformách PC, PS 3, PS Vita, Xbox 360, iOS i Android od listopadu minulého roku. Na Nintendu Wii U se objeví 21. března.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Need for Speed: Most Wanted předvedl trailer pro edici Deluxe DLC Bundle

Hide picture