Menu
FANZINE.cz
Komiks

Neil Gaiman se vrací k průkopnické sérii Sandman s novým příběhem

Jan Šuška

Jan Šuška

13. 8. 2013

Neil gaiman: OvertureJeden z nejpopulárnějších, nejprodávanějších a nejoceňovanějších komiksů za posledních dvacet let, Sandman, se v říjnu vrací do nekonečné říše snění spolu s jeho tvůrcem Neilem Gaimanem.

V Sandmanovi se k nám vrací svět snů, bohů, mýtických stvoření,duchů a prostých lidí.

V Sandmanovi se k nám vrací svět snů, bohů, mýtických stvoření, duchů a prostých lidí.

Komiks Sandman stojí vysoko v žebříčku oblíbenosti komiksových nadšenců, jako jeden z mála komiksů byl na seznamu The New York Times chválen kritiky po celém světě. Zejména díky svému revolučnímu vyprávění si Morpheus od Neila Gaimana našel cestu k srdcím milionů fanoušků.

Netrpělivě očekávaná řada The Sandman: Overture (Předehra) se spojí s vizionářským umělcem J. H. Williamsem. Toto oznámení bylo nedávno zveřejněno výkonným redaktorem Vertiga, Shellyho Bondem.

Dne 30. října se Gaiman poprvé po více než deseti letech od ukončení série vrátí do svého milovaného vesmíru. Příběh se bude zabývat světem snění předtím, než byl zajat člověkem.

Sandman se vrací po více než deseti letech!

„To je ten příběh, který nebyl nikdy vyřčen,“ řekl Gaiman pro The New York Times. Později se fanoušci v komiksu dozvědí, že se Sandman vracel ze vzdálených světů, ale nikdy se nedostanou do příběhu o tom, co tam dělal a co se tam stalo.

Vertigo potvrdilo, že Sandman: Overture bude vycházet co dva měsíce od 30. října.  Speciální edice s náčrtky, původními skripty a rozhovory obou umělců bude k mání v listopadu.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Neil Gaiman se vrací k průkopnické sérii Sandman s novým příběhem

Hide picture