Menu
FANZINE.cz
Filmy a seriály

Nejlepší scifi a fantasy seriály a filmy na Netflixu

To, jaký budete mít zážitek z filmu či seriálu, nezávisí jen na tom, jak vás vtáhne do děje a jak vás celkově osloví.

Celkový prožitek může značně ovlivnit také to, jakou máte doma televizi. Jakou značku televize si vybrat, jaké funkce podporuje a jaký poskytuje obraz – to všechno umí ovlivnit váš celkový prožitek. Netflix je součástí nabídky velkého množství chytrých televizí a nabízí sledování velkého množství filmů a seriálů. To je velmi důležité zejména pro fanoušky scifi a fantasy, kteří mají v rámci běžných programů tak trochu deficit.

Zaklínač

Právě scifi je nejvyhledávanějším žánrem na Netflixu, který patří mezi nejlepší streamovací služby v ČR. Hlavním hrdinou seriálu je Geralt z Rivie, který se živí lovením příšer. Tyto příšery ohrožují lidi a je potřeba se jich zbavovat. S postupem času pozná mocnou čarodějnici a také mladou princeznu se zvláštním darem. A zápletka se rozvíjí…

Blade Runner 2049

Film z dílny režiséra Denise Villeneuveho je jednou z největších lahůdek scifi filmů pro rok 2021. Film navazuje na scifi film s názvem Blade Runner – odehrává se po sto letech. V obou filmech si zahrál Harrison Ford, hlavní roli ale v tomto díle ztvárnil Ryan Gosling.

Počátek

Film z roku 2010 je nyní dostupný na Netflixu. Příběh vypráví o zlodějíčkovi, který se specializuje na speciální druh krádeže: krade z lidské mysli ta největší tajemství, a to v době, kdy lidé spí. Hlavní roli si zahrál Leonardo DiCaprio.

Okja

Okja je název nevšedního mazlíčka, který byl zvyklý na život se svou pečovatelkou, mladou Mijou. Z jihokorejských hor je ale Okja odvedena násilím a přemístěna do New Yorku. Mija se snaží najít způsob, jak ji dostat zpátky do Jižní Koreje, nicméně v cestě jí jsou další lidé, kteří mají s Okjou vlastní plány. Tento film je z roku 2017 a objeví se v něm také známý herec Jake Gyllenhaal.

Ohodnoťte tento článek:
1,5
Právě čtete

Nejlepší scifi a fantasy seriály a filmy na Netflixu

Hide picture