×
FANZINE.cz

Nejnovější březnové fantasy knihy – Ink, Bakly, Krásky i Leichenberg

Kalyn Josephsonová: Bouřná vrána Zdroj: výřez knižní obálky
První díl zbrusu nové série Bouřná vrána od Kalyn Josephsonové. Zdroj: výřez knižní obálky

Známé přísloví „březen za kamna vlezem“ dostalo letos zcela nové a děsivé konotace. Protože i čtenáři literární fantastiky musejí být často zavření doma, mohou alespoň plánovat, co nového si, doufejme brzy, pořídí do své fantasy knihovničky.

Mary E. Pearsonová: Zlodějský tanec 2 – Zlodějská přísaha

Mary E. Pearsonová: Zlodějský tanec 2 - Zlodějská přísahaKazi a Jase vyšli z předchozích dobrodružství silnější a zamilovanější než kdy dřív. Čeká na ně nový život – Ballengerovi už nebudou psanci, jejich území se stane oficiálním královstvím a všem dalším výzvám budou čelit společně. Na zpáteční cestě jsou však během útoku rozděleni. Oba tak musí zachovat chladnou hlavu mezi nepřáteli a hledat spojence na těch nejnepravděpodobnějších místech.

A nad hlavou se jim vznáší stín smrti…

Vydalo nakladatelství 2. března 2020.

Dhonielle Claytonová: KráskyDhonielle Claytonová: Krásky

V honosném světě Orléans je krása tou nejvyšší hodnotou. Lidé se zde rodí šedí a pouze uctívané Krásky mohou díky svým schopnostem měnit jejich zevnějšek i povahu. Camellii však nestačí být Kráskou, chce být nejlepší a sloužit královské rodině. Po příchodu do paláce zjistí, že je objektem temných zájmů, jež mohou její schopnosti zneužít pro zvrácené účely. Čeká ji nepředstavitelná volba… a v sázce bude osud celého Orléansu.

Vydalo nakladatelství 5. března 2020.

Natalja Ščerba: Lunasterové – Skok nad hvězdami

Natalja Ščerba: Lunasterové 1 – Skok nad hvězdamiDo chvíle, než se ve městečku objevila zvláštní dívka Celestina, zabíjel Tim čas potyčkami se svým největším soupeřem Alexem a běháním po střechách, odkud pozoroval vzdálené hvězdy.

V její přítomnosti však najednou hvězdy začaly být na dosah a Měsíc se ukázal v novém, tajemném světle. Setkání mladé Astry Celestiny, Lunojase Alexe a zdánlivě obyčejného Tima bylo náhodné, zato osudové. Co spojuje jejich původně tak vzdálené životy?

Vydalo nakladatelství 5. března 2020.Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.
Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..