Menu
FANZINE.cz
Komiks

Nejnovější přírůstek Mika Mignoly. Hellboy v pekle a jiné příběhy

Jan Šuška

Jan Šuška

16. 8. 2013

Mike Mignola: Artist´s EditionNa Comic-Conu v San Diegu uveřejnilo IDW Publishing zprávu o nejnovějším přírůstku do své řady Deluxe. Tím přírůstkem bude sebrané vydání Hellboye v pekle s několika dalšími příběhy.

Hrdina Dark Horse Comics v plánovaném vydání cestuje peklem.

Hrdina Dark Horse Comics v plánovaném vydání cestuje peklem.

IDW přiblížilo, o čem bude tato jedinečná umělecká sbírka Mika Mignoly. Čtenář v ní najde originální náčrtky a všechny fáze kreslení, tahy modré tužky, vkládání pozadí, obtáhnutí silnější tužkou a tak dále. Fanoušci tak můžou vlastnit originální umělecké dílo slavného kreslíře.

Hellboy debutoval v roce 1993 u Dark Horse Comics. Mike Mignola vytvořil démona v exilu, který pracuje pro tajný vládní ústav a jeho prací je lovit démony a monstra. Během posledních dvaceti let se postava výrazně proslavila díky nesčetným komiksům a účinkování ve dvou filmech, v hlavní roli s Ronem Perlmanem a režií Guillerma del Tora.

Kniha podle Scotta Dunbiera vyjde příští rok v létě. Budou v ní zahrnuty i příběhy ze začátku devadesátých let spolu s oblíbeným příběhem Mrtvola. Mikeova manželka Christine se také zapojuje do díla a skenuje Mikeovy práce jako ztrhaná.

Přátelský způsob spolupráce IDW a Mikea Mignoly je předzvěstí zajímavého komiksového kousku, který může potěšit mnohé fanoušky Hellboye.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Nejnovější přírůstek Mika Mignoly. Hellboy v pekle a jiné příběhy

Hide picture