Menu
FANZINE.cz
Technologie

Nerdi pojmenovali dítě podle videohry Skyrim. Dostanou ji zadarmo

Marek Jedinák

Marek Jedinák

24. 11. 2011

Společnost stojící za produkcí hry Skyrim vyhlásila netradiční soutěž. Pokud se někomu narodí dítě v den vydání hry a dostane jméno podle její hlavní postavy, rodiče dostanou garanci všech her od této firmy na celý život. Zdarma. Takový pár se skutečně našel.

Skyrim je nejprodávanější hrou posledních týdnů, tak proč ji nezískat zdarma? Zdroj: distributor hry

Megan a Eric Kellermeyerovi pojmenovali svého syna narozeného v den shodný s vydáním videohry Skyrim podle jeho hlavní postavy. Celým jménem se tak bude jmenovat Dovahkiin Tom Kellermeyer. Tento výstřední krok jim tak po celý život zajistí všechny videohry od společnosti Bethesda softworks na vybranou platformu zdarma.

„Já i manžel jsme si společně se jménem Dovahkiin pohrávali a snažili jsme se jej různě modifikovat a pokládali jsme si otázky, jak může pojmenování po videohře, byť výborné, ovlivnit synův budoucí život.“

RECENZE: Skyrim vás naučí, že skolit draka není žádná sranda

„Čím víc jsme se jménu našeho synka věnovali, tím víc se nám začala líbit jeho původní verze, nehledě na soutěž vypsanou společností Bethesda. Prostřední jméno Tom je naprosto běžné, nikterak výjimečné, takže pokud bude na syna Dovahkiin moc, začne používat jméno prostřední, nebo mu jednoduše vymyslíme nějakou novou přezdívku,“ vyjádřila se k věci matka dítěte.

Přijde vám protihodnota za marketingové zneužití jména malého dítěte jako optimální? Pochlubte se na našem Facebooku.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Nerdi pojmenovali dítě podle videohry Skyrim. Dostanou ji zadarmo

Hide picture