Menu
FANZINE.cz
Filmy a seriály

NFS: Most Wanted bude brzy na Wii U. Připomíná se rodinným trailerem

Jan Perlík

Jan Perlík

15. 3. 2013

NFS: Most Wanted je na ostatní platformy k dispozici od listopadu minulého roku. Nyní však míří na nejnovější konzoli od společnosti Nintendo, která svou prodejností neohromila. Stane se tato hra spásou pro Wii U?

video
play-sharp-fill

Podle traileru konzole nenabízí nic, co by hráče mohlo upoutat na první pohled. Hra na ní nevypadá vůbec zle, nicméně se na Wii U dostává s půlročním zpožděním oproti ostatním platformám, což může být zásadním problémem.

Vše začíná tím, že syn závodí na GamePadu. V tom okamžiku přichází jeho otec, který přebírá otěže závodu za pomoci volantu (ten je k dispozici i pro Wii). Gameplay záběry jsou následně doprovázeny křečovitými úsměvy obou závodníků.

Následuje honička s policisty zakončená ukrytím mezi domy. Upgrade závodního vozu zvedne diváky ze sedadel. Za plné rychlosti pak následuje daleký seskok, který je opět stáhne zpět.

NFS: Most Wanted si můžete zakoupit na PC, PS3, Xbox 360, PS Vita, iOS a Android. Pokud jste vlastníci konzole Wii U a chcete si opatřit hru i na ni, očekávané datum pro vás je 21. března. Od tohoto dne se začne oficiálně prodávat.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

NFS: Most Wanted bude brzy na Wii U. Připomíná se rodinným trailerem

Hide picture