NFS: Most Wanted bude brzy na Wii U. Připomíná se rodinným trailerem

NFS: Most Wanted je na ostatní platformy k dispozici od listopadu minulého roku. Nyní však míří na nejnovější konzoli od společnosti Nintendo, která svou prodejností neohromila. Stane se tato hra spásou pro Wii U?

Podle traileru konzole nenabízí nic, co by hráče mohlo upoutat na první pohled. Hra na ní nevypadá vůbec zle, nicméně se na Wii U dostává s půlročním zpožděním oproti ostatním platformám, což může být zásadním problémem.

Vše začíná tím, že syn závodí na GamePadu. V tom okamžiku přichází jeho otec, který přebírá otěže závodu za pomoci volantu (ten je k dispozici i pro Wii). Gameplay záběry jsou následně doprovázeny křečovitými úsměvy obou závodníků.

Následuje honička s policisty zakončená ukrytím mezi domy. Upgrade závodního vozu zvedne diváky ze sedadel. Za plné rychlosti pak následuje daleký seskok, který je opět stáhne zpět.

NFS: Most Wanted si můžete zakoupit na PC, PS3, Xbox 360, PS Vita, iOS a Android. Pokud jste vlastníci konzole Wii U a chcete si opatřit hru i na ni, očekávané datum pro vás je 21. března. Od tohoto dne se začne oficiálně prodávat.

NFS: Most Wanted bude brzy na Wii U. Připomíná se rodinným trailerem
Ohodnoťte tento článek

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.