Menu
FANZINE.cz
Technologie

NHL 13: Giroux porazil Malkina v souboji o přebal nového hokeje

Marek Jedinák

Marek Jedinák

24. 6. 2012

O obálce hokejové videohry NHL 13 je definitivně rozhodnuto. Ve veřejném hlasování zvítězil druhý statisticky nejlepší hráč základní části zámořské hokejové soutěže Claude Giroux.

Giroux se může radovat. Má tu čest stát se tváří hry NHL 13. zdroj: vydavatel hry

O přebalu hry NHL 13 rozhodovali fanoušci v internetové anketě. Klasickým systémem pavouka nakonec zvítězil Claude Giroux, spoluhráč Jaromíra Jágra z Philadelphie. Mimo jiné za sebou zanechal také Jevgenije Malkina, který letos skutečně zářil, díky čemuž nakonec získal také tři individuální trofeje a zlatou medaili z mistrovství světa.

Čtěte také: Vědci předpovídají, jak skončí život na Zemi. Může to být černá díra i asteroid

Jak už tomu tak bývá, prakticky vždycky, když rozhoduje masa, v plebiscitu nakonec nezvítězil. Na obálku se tak dostane donedávna úplně neznámý Kanaďan Giroux, což opět poukázalo na kontroverzi ohledně veřejného hlasování. Ve finálovém souboji porazil Pekku Rinneho, brankáře Nashvillu Predators.

Během celého hlasování bylo zaznamenáno něco přes 25 milionů hlasů. Dean Richards, generální manažer série NHL, si nad výsledkem mne ruce a domnívá se, že: „NHL 13 bude díky novému systému bruslení a obálce s Girouxem nejúspěšnějším titulem sportovního studia.“

Čtěte také: RECENZE NHL 12 přináší odporný reprezentační dres a Jágra ve Philadelphii

Trefně důrazem na booklet poukázal na fanoušky často kritizovaný fakt, že jediné, co se s každým dílem série mění, je obálka a soupisky hráčů.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

NHL 13: Giroux porazil Malkina v souboji o přebal nového hokeje

Hide picture