Menu
FANZINE.cz
Horory, hororové filmy

Nová ochutnávka z Evil Dead. Brutalita ustoupila, očekávání nikoliv

Matouš Márai

Matouš Márai

31. 1. 2013

Očekávaný remake klasického hororu Evil Dead se blíží. Po šokujícím, krvavém traileru přichází nový, o poznání mírnější. Napětí a strach však nechybí ani nyní.

Začátkem ledna jsme vás informovali o novém traileru k hororu Evil Dead. Mnozí z vás byli trailerem natolik konsternováni, že se lesům vyhýbají obrovským obloukem. Nyní tvůrci vydali nový trailer, který je o poznání mírnější. Ačkoliv krve se v něm nedořežete, určitě má co nabídnout. Zpívající děvče s pořezaným obličejem nejspíš přece jen pár neklidných nocí způsobí.

V hlavní roli si zahraje dvojice Jane Levy a Lou Taylor Pucci, kteří v opuštěné chatce najdou opravdu kvalitní literaturu. Společně s přáteli se tak dají do čtení, při kterém postavy s pokřiveným smyslem pro humor doslova ožívají.

Hodnocení traileru

Nový trailer dokazuje, že se snímek obejde i bez samoúčelného prolévání krve na oltáři brutality. Psychopatický výraz Jane Levy vás donutí  k zamyšlení. Je možné takovou roli zahrát, nebo musí být člověk přece jen trochu vyšinutý, aby působil takto přesvědčivě? Tak či onak je na co se těšit.

Lesní duch (The Evil Dead), Horor, USA , 2013, Režie: Fede Alvarez, Hrají: Shiloh Fernandez, Jane Levy, Jessica Lucas, Lou Taylor Pucci, Elizabeth Blackmore

Premiéra v ČR: 9. května 2013

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Nová ochutnávka z Evil Dead. Brutalita ustoupila, očekávání nikoliv

Hide picture