Menu
FANZINE.cz
Komiks

Nová řada Inhumanity zatřese komiksovým vesmírem

Ondřej Lorenc

Ondřej Lorenc

20. 1. 2014

Olivier Coipel: InhumanityKterý nakladatel by si nenechal na Vánoce pořádné eso v rukávu? A právě jedním takovým je pro Marvel zbrusu nová řada Inhumanity. Crossover ohlášený již od července tohoto roku se konečně blíží ke svému prvnímu dílu a my se můžeme těšit na již odhalenou zajímavou zápletku. uvodni Olivier Coipel: Inhumanity

Komiks následuje události z komiksu Infinity, kdy jsou na Zemi vypuštěny Mlhy Terrigenu (Terrigan Mists), které v obyčejných lidech aktivují jejich nelidské buňky. Následky této katastrofy a jejich řešení, o tom bude nová komiksová řada.

Může se tedy stát, že se ráno probudíte a není pro vás problém dát si přes hubu s Hulkem nebo předběhnout Quick Silvera. A nebo taky jenom to, že se do záchodu trefíte i ze sta metrů. Zkrátka jde o nekonečné možnosti a varianty superschopností, které se u někoho objeví a u jiného ne.

Teasery a tým kolem komiksu

Olivier Coipel: InhumanTaková je zápletka nového komiksu, kterou vkusně doplňují postupně uvolňované teaserové obrázky, jejichž ilustrace jsou vkusně doplněny textem jako „Ona je…On je….Oni jsou…?“.

Už za měsíc se dozvíme, jestli z řady vypadne kvalitní čtení nebo jedna velká hovadina.

Matt Fraction, který tvoří srdce příběhu už za sebou něco pro Marvel odepsáno má (včetně například The Invicible Iron Man, za kterého dostal Eisnerovu cenu).

Olivier Coipel je celkem průměrný, ale sympatický kreslíř, takže držte palce ať se dočkáme nejen kvalitního komiksu, ale i brzkého překladu.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Nová řada Inhumanity zatřese komiksovým vesmírem

Hide picture