×
FANZINE.cz

Nové fantasy knihy červen – Stmívání, Selekce, Mercy Thompson či Alenka

patricia briggs-mercedes thompson-10 ohnivy dotyk
Ohnivý dotyk - nejnovější vyprávění o kožoměnkyni Mercedes Thompsonové. Zdroj: výřez knižní obálky.

Blíží se léto, dovolené i prázdniny, a přináší s sebou další nadílku knižních novinek. Milovníky literární fantastiky potěší nejnovější setkání se starými známými, ale také s úplnými nováčky.

Seanan McGuire: InCryptid 3 – Ragnarok za polovic

seanan mcguire-in criptyd 3-ragnarok za polovic
Zdroj: knižní obálka.

Tentokrát roli hlavního hrdiny zaujímá místo Verity její bratr, Alex Price. A stejně jako v předchozích dílech, i tentokrát se čtenářům dostane víc než štědré porce humoru i akce. Když Alex Price souhlasil, že se vypraví do Ohia, aby dohlížel na chovný program bazilišků a pomohl své sestřenici-telepatce při zotavování, nečekal, že kolem toho bude tolik mrtvých. V zoo, kde Alex pracuje, se však objevují mrtvoly a jeho přítelkyně – Shelby Tannerová.

Tato australská zooložka se zálibou ve velkých kočkovitých šelmách – začíná být nedůvěřivá. A co hůř; všechna těla byla částečně proměněna v kámen… Třetí kniha série InCryptid přivede čtenáře na nová místa a seznámí ho s novým členem rodiny, přičemž se Alex snaží ustát náročnou pozici mezi běžným životem, prací a touhou nenechat se proměnit v zahradní sochu. Na scéně se objevují staří i noví přátelé a nebezpečí číhá na každém rohu.

Pokračování na další stránce…

Vydalo nakladatelství Fantom Print 1. června 2016.Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.
Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..