Menu
FANZINE.cz
Technologie

Nové Gears of War ponesou název Judgment, vyplynulo z obálky časopisu

Marek Jedinák

Marek Jedinák

2. 6. 2012

Pokračování další hry ze světa Gears of War ponese podtitul Judgement. Obálka herního časopisu Gameinformer odhalila dvě hlavní postavy, Bairda a Colea.

Postavou v řetězech není Fénix, ale Damon Baird, jedna z vedlejších postav série zdroj: reprofoto Gameinformer

Virální kampaň nové hry nabírá na obrátkách. Zatímco včera jsme psali o tajemné siluetě nové postavy doprovázené dvěma vojáky COG naznačující příchod dalšího pokračování populární akční série, dnes je dohadům konec.

Čtěte také: VIDEO: Sexy fanynka vyřezala logo hry Gears of War. Motorovou pilou

Vydavatelé časopisu uvolnili definitivní podobu obálky, na jedné z nich je Damon Baird, na druhé Augustus Cole, postavy jistě dobře známé všem fanouškům série.

Tento fakt zčásti potvrzuje domněnky, že by mělo jít o prequel trilogie, který by blíže osvětlil, jak se celá parta dala dohromady, k čemuž se přidávají i informace publikované na známém webu IGN. Ke dvěma již zmíněným chlápkům přibudou ještě mariňáci Cole a ženská postava Sofia.

Děj hry je zasazen do období přibližně dvou let po začátku války s Locusty, staří známí tím pádem v novém pokračování omládnou o přibližně patnáct let. Skupina Kilo squad byla uvězněna za nevyplnění rozkazu, čímž riskovala smrt velkého počtu civilistů.

Více informací bude uvolněno již toto pondělí.

Titulní stránka věnovaná hře Gears of War: Judgement je více než stylová

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Nové Gears of War ponesou název Judgment, vyplynulo z obálky časopisu

Hide picture