×
FANZINE.cz

Nové knihy sci-fi, horor i mystika – Harry Potter nebo Ray Bradbury

Amie Kaufmanova - Aurora povstáváPrvní díl epické sci-fi série od autorů Illuminae - Aurora povstává. Zdroj: výřez knižní obálky.
První díl epické sci-fi série od autorů Illuminae - Aurora povstává. Zdroj: výřez knižní obálky.

Konec letní sezóny dozajista velmi potěšil všechny čtenáře. Během srpna vyšlo množství parádních novinek žánru vědecké fantastiky, děsivějších příběhů, vyprávění z alternativní historie nebo třeba PC her.

Kolektiv: Minecraft Kroniky Woodswordu 4 – Ghast v systému

Kolektiv: Minecraft Kroniky Woodswordu 4 - Ghast v systémuAsh, Jodi, Harper, Po a Morgan, mladí hráči Minecraftu, mají tajemství. Jejich podivná učitelka přírodovědy vynalezla brýle pro virtuální realitu, které je mohou přenést do hry. Najednou už to ale není jen hra!

Představte si, že byste se ocitli přímo v Minecraftu!

Vydalo nakladatelství Egmont 3. srpna 2020.

Katharine McGeeová: Americká princeznaKatharine McGeeová: Americká princezna

Po vítězství Ameriky nad britskou armádou nabídl lid generálu Georgi Washingtonovi korunu. O dvě a půl století později jeho rod zemi stále vládne. Čím blíže je okamžik, kdy se má z princezny Beatrice stát první americká královna, tím více ji ta představa děsí. A pak jsou tu druhorození: Samantha a Jefferson. Nikdo s nimi nepočítá, ale láska a intriky prorůstají všemi patry královské rodiny – a kolotoč vztahů, pozlátka a klevet se roztáčí naplno…

Co kdyby Amerika měla královskou rodinu?

Vydalo nakladatelství CooBoo 3. srpna 2020.

Kolektiv: LEGO® Harry Potter™ – V magických uličkách

Kolektiv: LEGO® Harry Potter™ - V magických uličkáchPřidej se k Harrymu, Ronovi a Hermioně a prožij s nimi hromadu výjimečných dobrodružství v této akční, aktivitami nabité knížce ze světa LEGO® Harry Potter™. Sestav minifigurku Siriuse Blacka a pomoz mu uniknout před mozkomory. Pak vylušti zábavné hádanky, při nichž objevíš spoustu záhadných tvorů, tajných průchodů, Patronů i neuvěřitelných a mocných kouzel!

Obsahuje minfigurku LEGO – Sirius Black.

Vydalo nakladatelství CPRESS 3. srpna 2020.Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.
Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..