Menu
FANZINE.cz
Technologie

Nové pouzdro pro iPhone s LED diodami upozorní na důležitá sdělení

Petr Pešout

Petr Pešout

18. 1. 2013

Skoro každému z nás již upadl telefon na zem a nějak se poškodil. Na trhu existuje spousta pouzder, toto má však něco navíc: LED diody na zadní straně.

FOTO: LED pouzdro na iPhone

Pouzdro Endliss SmartCase pro iPhone zaujme technologické našence.  Zdroj: Technabob.com

Endliss SmartCase se představilo na letošním CESu a referoval o něm server Technabob.com. Pouzdra na telefony se stávají čím dál více oblíbenějšími. Pro mnoho lidí je lepší mít v kapse o nějaký ten gram navíc s tím, že se při pádu telefon nepoškodí. Milionům lidí pouzdro určitě ušetřilo několik tisíc za rozlámané konstrukce či prasklé displeje.

Nepřehlédněte: V meteoritu z Marsu objevili vědci vodu. Zkoumali ho déle než rok

Endliss SmartCase má kromě fyzické ochrany telefonu ještě další funkci, kterou ostatní kryty a ochranné obaly nedisponují. Tou je zadní síť diod uspořádaná do mřížky 8×16. Ta umožňuje nastavit si různé motivy a uspořádání svítících bodů, které uživatele upozorní na nové události (hovor, sms, budík atd.) Světelná upozornění jsou k dispozici i v případě, že máte vypnuté zvuky.

Synchronizace mezi krytem a telefonem (iPhone) probíhá za pomoci Bluetooth 4.0. Podpora 1500mAh baterie zajistí dostatečný příkon a dodá navíc do telefonu další využitelnou energii. Cena ani datum uvedení zatím nejsou známy.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Nové pouzdro pro iPhone s LED diodami upozorní na důležitá sdělení

Hide picture