×
FANZINE.cz

Nové sci-fi filmy na DVD: Brad Pitt bojuje ve Světové válce Z

Světová válka ZZombíci, kam se člověk podívá! Mezi nimi zdatně kličkuje Brad Pitt, jediný povolaný, jenž může zachránit lidstvo před definitivní zkázou. Koncem října je tato podívaná, Světová válka Z, k dispozici na DVD. Takže připravit domácí přehrávače, bude to masakr.

FOTO: Svetova valka Z
Ve službách OSN a za záchranu lidského pokolení. Zdroj: Bontonfilm

Světová válka Z (World War Z, recenze)

Kdykoliv se někde na světě mimořádně vyhrotí místní poměry, přijede Gerry Lane, vyslanec OSN, aby identifikoval zdroj krize a nalezl řešení na uklidnění situace. Velký úkol ale pro Gerryho nastane, když se v podobně horkou destinaci promění celá planeta. Lidstvo totiž začne ve velkém decimovat virová epidemie. Uprostřed apokalypsy musí Gerry najít zdroj nákazy, cíl jeho mise se však může ukrývat kdekoliv na světě.

Tento akční sci-fi thriller natočil německý režisér Marc Forster jako adaptaci stejnojmenného románu spisovatele Maxe Brookse o světové válce se zombie. Nutno však podotknout, že scenáristický tým Světové války Z rezignoval na úzkostlivý přepis knižní předlohy a sám Max Brooks do příprav a natáčení snímku nijak nezasahoval. S obsazením Brada Pitta do hlavní role však, alespoň jak tvrdí veřejné zdroje, nadšeně souhlasil.

Vychází: 30. října

 

videoDiskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.
Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..