Menu
FANZINE.cz
Filmy a seriály

Nové sci-fi filmy na DVD: Jednotka G. I. Joe chystá drsnou odvetu

Redakce

Redakce

25. 6. 2013

Pánové jsou svalnatí, dámy mají vyvinutá poprsí, baví je hláškovat a nikdy jim nechybí zbraň. Takhle to mají v G. I. Joe. Opět musí dostat svět z nesnází, znovu v potu tváře a za použití síly. Proti nim stojí starý známý protivník.

Jdeme do boje!, Zdroj: Magic Box

Jdeme do boje! Zdroj: Magic Box

G. I. Joe 2: Odveta (G. I. Joe: Retalation, zajímavosti, hlášky, recenze)

Organizace Kobra rafinovanou lstí ovládne Bílý dům, z Oválné pracovny označí členy operace G.I. Joe za zrádce a zahájí jejich řízenou likvidaci. Zatímco politické elity jen nečinně přihlíží, jak si vůdci Kobry s prstem na jaderném tlačítku podmaňují svět, zahájí skupina štvanců z G.I. Joe záchrannou misi. Jejím velitelem se stává legenda G.I. Joe Joseph Colton.

Jedná se o klasickou akční záležitost, jen prezident USA zde mění obličeje a jeho poskokové létají na lanech mezi skalisky himalájských masívů. Kromě toho si Dwayne Johnson několikrát vypůjčí hlášku svého bývalého wrestlingového rivala a Bruce Willis si postěžuje na vysoký cholesterol. Vše se odehrává ve svižném tempu, takže diváka možná ani nezarazí některé nelogické momenty.

G.I. Joe 2: Odveta (G.I. Joe: Retaliation), Akční/Dobrodružný/Sci-fi/Thriller, Kanada/USA, 2013, 110 minut, Režie: Jon Chu, Hrají: Dwayne Johnson, Adrianne Palicki, Jonathan Pryce, Bruce Willis, Channing Tatum aj.

Vychází: 31. července

video
play-sharp-fill

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Nové sci-fi filmy na DVD: Jednotka G. I. Joe chystá drsnou odvetu

Hide picture