Menu
FANZINE.cz
Literatura

Nového JFK vydává opět Jan Hlávka

Redakce

Redakce

14. 8. 2009

jan-hlavka-odplata2-vzpoura-vyvolenych-perexZatímco Františka Vrbenská stále pilně pracuje na epizodě s číslem 18, Jan Hlávka rozjel dvoudílnou Odplatu, jejíž dokončení právě vychází u Tritonu. Jak bude vypadat Vzpoura vyvolených?

… pýcha předchází pád. John Kovář se sice vrátil ze světa věčného šera a zimy, ale přinesl si s sebou víc, než by si sám přál. Jsou to především otázky, na které musí najít odpovědi, a to přestože ví, že některé pravdy zabíjejí. Sužován záhadnými vizemi i pochybnostmi se s hrstkou přátel tvrdohlavě probíjí blíž a blíž Pandořině skříňce, zatímco Agentura se zmítá v trpké předtuše vlastního zániku a vládkyně země prokletých trpělivě připravuje naplnění své pomsty. V pozadí už nade všemi krouží temný stín s jestřábí hlavou, aby v pravý čas udeřil a jednou provždy skoncoval s poraženými i vítězi vzpoury vyvolených. Konec možná nikdy nebyl tak blízko…

jan-hlavka-odplata2-vzpoura-vyvolenychTak vypadá anotace. V první části to Jan Hlávka slušně rozjel a vypadá to, že i pokračování bude stát za to. Ohlasy čtenářů i kritiky na Zemi prokletých byly nadšené a zařazovaly Hlávkovy epizody (napsal i devátý svazek Zatmění) jako jedny z nejlepších v celém cyklu, takže uvidíme, co se z toho vyklube. Vzpouru vyvolených vydává s efektním Blobem na obálce Triton v druhé polovině srpna.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Nového JFK vydává opět Jan Hlávka

Hide picture