×
FANZINE.cz

Novinky fantasy na únor – čtenáři si užijí pokračování i nové série

Nalini Singh - Psyové a měňavci 5 - V zajetí slasti
V únoru fanoušci uvítají pátý díl série Psyové a měňavci s podtitulem V zajetí. Zdroj: knižní obálka.

Únor přinesl čtenářům fantastiky kromě záplavy sněhu i některé dlouho očekávané nové díly cyklů Neverwinter či Psyové a měňavci. Ctitelé fantasy se však mohli seznámit i s novými literárními hrdiny v sérii Dishonored nebo Téměř ctihodná liga pirátů.

Anthony Ryan: Stín krkavce 3 – Královna ohně

Anthony Ryan - Stín krkavce 3 - Královna ohně
Zdroj: knižní obálka.

Vélin Al Sorna musí pomoci vrátit Říši Královně. Po boji o holý život má královna Lyrna za úkol odrazit vpád volarské armády a znovu dobýt nezávislost Sjednoceného království. Aby dosáhla svých cílů, musí udělat víc než jen shromáždit své věrné příznivce. Musí se spojit se silami, které jsou jí odporné, a přivést válku k branám nepřátel. Zajistit vítězství má Vélin Al Sorna, avšak jeho cesta je plná obtíží.

Volarská armáda má na své straně tajemného Spojence, který svým služebníkům nabízí dar věčného života. Pokud má království zvítězit, musí Vélin Al Sorna Spojence zničit. Jenže porazit protivníka, jehož není možné zabít, je téměř nesplnitelný úkol, zvlášť když Vélinova píseň krve, mystická síla, která z něj udělala slavného bojovníka, zlověstně umlkla… Druhé, brožované vydání třetího dílu trilogie Stín krkavce.

Vydalo nakladatelství Host 1. února 2017.Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.
Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..