Menu
FANZINE.cz
Technologie

Novinky: Víme, kdy Gears of War 3 završí epickou trilogii

Jakub Bilko

Jakub Bilko

28. 2. 2011

Gears of War 3 - Marcus FenixPozor, pozor! Na Xbox 360 míří jedna z nejočekávanějších akčních her! Pakliže vlastníte tuto konzoli se zeleným X v logu, určitě byste měli zbystřit zrak a v kalendáři si zaškrtnout datum 20. září, protože to je den, kdy se již potřetí postavíte v roli Marcuse Fenixe do čela Delta Squad a polijete zem planety Sera Locustí krví. Pojďte se tedy společně s námi podívat, co nového Gears of War 3 přinese a věřte, že krve potečou hektolitry (opět).

Gears of War 3 - Marcus Fenix

Chodící testosteron - Marcus Fenix

V příběhu se posuneme o 18 měsíců dopředu po událostech druhého dílu. Marcus, Baird a Dom stále odolávají návalům nepřátelských zástupů i po tom, co přeživší ztratili poslední pevnost Jacinto. Kromě propracovaného příběhu, který by měl nabídnout spoustu nečekaných zvratů a filmově laděných sekvencí, se můžeme těšit na vypilovaný zbraňový arzenál. Ten nabídne několik nových kousků, mezi nimiž je například upilovaná brokovnice The Sawed-off Shotgun nebo těžká odstřelovací puška se specifickým názvem The One Shot. Jednou z nejoblíbenějších zbraní se díky motorové pile stal Classic Lancer, který po boku s Hammerburstem dostane nějaká ta vylepšení. Navíc bude mít každá zbraň svůj vlastní způsob popravy nepřítele, takže budeme moci Locustům pustit žilou na mnoho způsobů.

Gears of War 3 - ženské postavy

V GoW3 se objevují i ženy a nejsou žádný béčka

Mezi další lákadla patří multiplayer, který krom kooperativní singleplayer kampaně nabídne hru 5 vs 5 nebo 4 vs 4. K novým multiplayerovým módům se řadí Beast Mode, kde se ujmeme role jednoho z Locustů a budeme prolévat lidskou krev. Můžeme se také těšit na nové mapy pro více hráčů, kde budeme bojovat v pouštní bouři s minimální viditelností. Nedočkaví hráči si již brzy budou moci vyzkoušet oficiální multiplayerovou betu, která se objeví na Xbox Live.

Gears of War 3 - poprava

Těšíme se na mnoho způsobů poprav nepřátel

Gears of War 3 je jednoznačně velkým favoritem na poli akčních her. Znovu si užijeme krvavé hody, které budou o to zábavnější s variabilnějšími popravami nepřátel. Zkrátka se je na co těšit.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Novinky: Víme, kdy Gears of War 3 završí epickou trilogii

Hide picture