Novomanželé nakrojili svatební dort zbraní z videohry Gears of War 3

Seznámili se totiž během hraní hry pro více hráčů skrze internet. Za vzplanutí pomyslné jiskry, která vedla až k manželství, tak v podstatě vděčí společnosti Epic Games a jejich exkluzivní hře pro Xbox 360 s názvem Gears of War 3.

Novomanželé krájí svůj svatební dort velmi originálním způsobem Zdroj: facebook.com

Ano, i kluci co každý den hrají počítačové hry, si mají šanci najít přítelkyni či manželku.

Americký pár Jeremiah a Megan Barettovi z Emmausu ležícího v americké Pennsylvánii se před nedávnem vzali. Na tom by nebylo nic zvláštního. Mnohem zajímavější je fakt, jakým způsobem se seznámili.

Gears of War 3 měl totiž obrovský vliv na jejich svatbu.

Nepřehlédněte: VIDEO: Sexy fanynka Gears of War 3 vyřezala logo hry. Motorovou pilou

Jakkoli to může znít neuvěřitelně, tihle dva se poznali díky online hraní exkluzivní střílečky pro Xbox 360, Gears of War 3.

Oba partneři se shodli na tom, že by rádi nějakým způsobem zakomponovali tento poněkud výstřední fakt do svého obřadu. Rozhodli se tedy, že svatební dort společně rozkrojí replikou zbraně známé jako Retro Lancer přímo ze hry.

Prstýnky si zase přinesli v krabičkách stylizovaných do podoby krychliček ze hry Minecraft, a pro svatebčany bylo připraveno několik herních konzolí.

Také byste si přáli takto originální sňatek? Pochlubte se v diskuzi pod článkem.

Novomanželé nakrojili svatební dort zbraní z videohry Gears of War 3
Ohodnoťte tento článek

1 Comment on Novomanželé nakrojili svatební dort zbraní z videohry Gears of War 3

  1. Thank you for any other informative web site. The place else could I am geinttg that kind of info written in such an ideal approach? I have a project that I am simply now running on, and I’ve been at the glance out for such info.

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.