Menu
FANZINE.cz
Filmy a seriály

Nový film režiséra Šestého smyslu bude akční sci-fi. V hlavní roli Will Smith

Jan Chalupa

Jan Chalupa

4. 7. 2012

FOTO: m-night-shyamalanRežisér M. Night Shyamalan chystá akční science fiction After Earth odehrávající se na tisíc let opuštěné Zemi. Will Smith zde spolu se svým synem ve vesmírné lodi nečekaně ztroskotají. Rozhodně ale nenaleznou žádnou rajskou zahradu.

video
play-sharp-fill

Will Smith je po ztroskotání těžce zraněn a jeho synovi (v podání skutečného syna Willa Smitha Jadena) nezbývá, než skrz opuštěnou Zemi doběhnout k signálnímu zařízení a přivolat pomoc. Do cesty se mu ale postaví digitální monstra!

Kdo je M. Night Shyamalan?

„Mrazivá atmosféra byla tradičně dominantním prvkem jeho snímků, diváci se vždy těšili na překvapivé rozuzlení poutavého příběhu. Bývávalo. Neotřelost námětu a preciznost jeho zpracování v thrillerech Vyvolený, Znamení, a především Šestý smysl jsou zapomenuty.“ Čtěte více zde.

Akční sci-fi ještě režisér M. Night Shyamalan nenatáčel. Zdá se, že mu po propadácích typu Stalo se nebo Poslední vládce větru skutečně teče do bot. Nový snímek tak může být posledním pokusem kdysi uznávaného režiséra vrátit se na výsluní popularity.

Nepřehlédněte: TOP 10 nejvíc překvapivých konců filmů. Chcete se nechat šokovat?

První trailerové ochutnávky bychom se mohli dočkat již v polovině července. Již nyní se ale na internetových fórech množí kritická očekávání. Diváci již režisérovi nevěří. Podle některých z nich Shyamalan z neznámých důvodů ztratil dar tvořit atmosféru a v současné době natáčí jen brak.

Datum premiéry bylo prozatím stanoveno na červen příštího roku.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Nový film režiséra Šestého smyslu bude akční sci-fi. V hlavní roli Will Smith

Hide picture