Menu
FANZINE.cz
Geekoviny

Nový LEGO Superman předběhl pravého Muže z oceli

Ondřej Lorenc

Ondřej Lorenc

11. 6. 2013

Nový Superman, který bude v českých kinech představen pod názvem Muž z oceli, má ještě pár týdnů do premiéry. Ale to nemůže zabránit natěšeným fanouškům, aby nepřetřásali různé verze trailerů, nenakupovali trička, ve kterých vyrazí do kin, nebo aby LEGO Superman nedorazil na pulty.

Jeden ze scénářů, které LEGO vypráví. Zdroj: lego.com

Produktů s tematikou nového filmu je už k dostání habaděj. Mají ale v sobě celkově pomálu originality a občas i kvality. To ale neplatí pro set stavebnice LEGO, která je k dostání dokonce ve dvou velikostech.

Souprava nese jméno Black Zero Escape a obsahuje úctyhodných 168 kusů, se kterými je možné manipulovat a vyprávět po svém příběh, který bude s jistotou odhalen až přímo ve filmu.

Nebude chybět ani komiksová zápletka

Tři komiksovému fanouškovi známé charaktery, Superman se svýma laserovýma očima, Zod ve svém brnění se sundavací helmou a zrzavá (to je pro změnu novinka) Lois Lane.

Dále si člověk může vyhrát s únikovým modulem nebo obrannou věží, která má dokonce střelný mechanismus.

Kdo si hraje, nezlobí

Je také několik možných příběhů, které LEGO vypráví. Například Lois slídící po Zodově základně, kde je odhalena a Superman jí přijde na pomoc, nebo Zod unikající před Supermanem s Lois jako rukojmí.  Fantazii se meze nekladou, zvlášť před uvedením filmu do kin.

Nezáleží na věku, národnosti ani víře. Lego je tu pro všechny a málokteré potěší fandu komiksu jako právě tenhle balíček!

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Nový LEGO Superman předběhl pravého Muže z oceli

Hide picture