Menu
FANZINE.cz
Filmy a seriály

Nový trailer k filmu Temný rytíř povstal je skutečně výbušný

Martin Pevný

Martin Pevný

21. 6. 2012

Redakce FANZINE.cz vám přináší premiéru MTV traileru k filmu Temný rytíř povstal. Premiéra filmu bude je 26. července.

video
play-sharp-fill

Slavný režisér Christopher Nolan (Memento, Počátek) tímto ukončuje úspěšnou trilogii Temného rytíře, která se proslavila po celém světě. V britsko-americkém filmu se představí v hlavní roli Christian Bale (Batman), Tom Hardy (Bane) a Anne Hathaway (Catwoman).

[album:https://www.topzine.cz/wp-content/uploads/dm-albums/dkr0/]Ve filmu nebude chybět akční přestřelka ani výbuch letadla či mostu. Také musíme podotknout, že Bane zboří víc jak polovinu města.

Lov na Batmana začíná poté, co byla uznána jeho vina ze zločinů, které na něj byly svaleny pro dobro lidu. Nejenže ho pronásleduje policie, ale i mafie s celým městem. Veřejnost ho považuje za vraha nejvyššího kalibru. A do toho všeho přichází do města záporák Bane vyřídit si účty snad se všemi. Batman to nebude mít vůbec lehké.

Hodnocení traileru

Trailer je vynikající. Nechybí v něm naprosto nic – od akčních scén, sestříhaných dialogů, enormních výbuchů až po excelentně vypracovanou dramatickou hudbu v pozadí samotného traileru.

Smysl pro humor u něj nehledejte. Zdroj: distributor filmu

Mimo to v traileru nechybí ani malé nakouknutí na závěrečný boj. Všechny aspekty ukázky dohromady vytváří komplexní celek, který slibuje velkolepou podívanou.

Čeká nás epické zakončení legendárního Temného rytíře ve vrcholné podobě.

Temný rytíř povstal (The Dark Knight Rises)

Akční / Krimi / Drama / Thriller

USA / Velká Británie, 2012

Režie: Christopher Nolan

Hrají: Christian Bale, Morgan Freeman, Gary Oldman, Michael Caine, Tom Hardy, Anne Hathaway, Joseph Gordon-Levitt, Marion Cotillard, Juno Temple, Nestor Carbonell, Matthew Modine, Joey King, Brett Cullen, Tom Conti, Chris Ellis, Christopher Judge, Daniel Sunjata, Reggie Lee, Jillian Armenante

Premiéra v ČR: 26. července 2012

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Nový trailer k filmu Temný rytíř povstal je skutečně výbušný

Hide picture