×
FANZINE.cz

VIDEO: Nudíte se na záchodě? Zahrajte si hru ovládanou proudem moči!

Sega Močící PanáčekDoposud bylo chození na záchod pouhou nutností pro vykonání základních potřeb. Tomu je konec! Japonská herní společnost SEGA vyvinula unikátní herní zařízení s názvem SEGA URINALS, které půjde ovládat proudem moči.

OBR: SEGA URINALS
Tak ven s tím!, zdroj: nerdreactor.com

Pro ty z čtenářů Topzine.cz, kterým byl plastový míček na tyčce a branka v pisoáru málo, je tento úlet od společnosti SEGA jasným důvodem k radosti. Místo tréninku mušky nás v úrovni očí totiž čeká malý LCD monitor, na kterém se zobrazí objem vypuzené tekutiny, panáček, který bude povzbuzovat k pokračování a na závěr pak i žebříček, kdo na daném místě dosáhl nejlepšího skóre. A co víc, hra by měla obsahovat dokonce i multiplayer!

SEGA se tak velice originálním způsobem drží moderního trendu herního světa, tedy vysoce interaktivního herního prostředí jako poskytují například systémy Kinect, Move, nebo konzole Nintendo Wii. Posuďte sami originálnost v následujícím videu.

The YouTube ID of YTA8C7T0Jxg&feature=related is invalid.

Naši čtenáři tak mohou cítit alespoň nějaké zadostiučinění po oznámení ryze dámské vymoženosti v podobě solárních bikin. V České republice zatím žádný z těchto pisoárů není, tak snad budou hoteliéři a hospodští dostatečně prozíraví a zakoupí několik těchto hracích pisoárů, protože tohle si prostě vyzkoušet musíte!Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.
Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..