Menu
FANZINE.cz
Technologie

VIDEO: Nudíte se na záchodě? Zahrajte si hru ovládanou proudem moči!

Tadeáš Kubů

Tadeáš Kubů

26. 6. 2011

Sega Močící PanáčekDoposud bylo chození na záchod pouhou nutností pro vykonání základních potřeb. Tomu je konec! Japonská herní společnost SEGA vyvinula unikátní herní zařízení s názvem SEGA URINALS, které půjde ovládat proudem moči.

OBR: SEGA URINALS

Tak ven s tím!, zdroj: nerdreactor.com

Pro ty z čtenářů Topzine.cz, kterým byl plastový míček na tyčce a branka v pisoáru málo, je tento úlet od společnosti SEGA jasným důvodem k radosti. Místo tréninku mušky nás v úrovni očí totiž čeká malý LCD monitor, na kterém se zobrazí objem vypuzené tekutiny, panáček, který bude povzbuzovat k pokračování a na závěr pak i žebříček, kdo na daném místě dosáhl nejlepšího skóre. A co víc, hra by měla obsahovat dokonce i multiplayer!

SEGA se tak velice originálním způsobem drží moderního trendu herního světa, tedy vysoce interaktivního herního prostředí jako poskytují například systémy Kinect, Move, nebo konzole Nintendo Wii. Posuďte sami originálnost v následujícím videu.

The YouTube ID of YTA8C7T0Jxg&feature=related is invalid.

Naši čtenáři tak mohou cítit alespoň nějaké zadostiučinění po oznámení ryze dámské vymoženosti v podobě solárních bikin. V České republice zatím žádný z těchto pisoárů není, tak snad budou hoteliéři a hospodští dostatečně prozíraví a zakoupí několik těchto hracích pisoárů, protože tohle si prostě vyzkoušet musíte!

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

VIDEO: Nudíte se na záchodě? Zahrajte si hru ovládanou proudem moči!

Hide picture