Menu
FANZINE.cz
Filmy a seriály

Objeví se Mistr Yoda v nových epizodách Star Wars? Tvůrci zatím mlží

FOTO: Yoda Star WarsV souvislosti se vznikající novou trilogií Star Wars se začínají objevovat konkrétní jména. Režisér J. J. Abrams ani scenáristé Lawrence Kasdan a Simon Kinberg ale nepřestávají chodit kolem horké kaše s bližšími podrobnostmi.

FOTO: Yoda Star Wars

V zákulisí se šušká, že by Yoda mohl být hrdinou vlastního filmu. Zdroj: Bonton

Novou epizodu Hvězdných válek bude režírovat J. J. Abrams zároveň křísící jinou sci-fi legendu – Star Trek a na scénář budou dohlížet Simon Kinberg, stojící například za Ritchieho Sherlockem Holmesem, a Lawrence Kasdan, spoluautor epizod Impérium vrací úder a Návrat Jediho.

Kasdan si v rozhovoru pro portál IGN práci na nové části pochvaloval, k příběhu se však nevyjádřil. „Nikdy jsem v podstatě nepsal v tvůrčím týmu, pracujícím v jedné místnosti. J. J. Abramse jsem osobně neznal, ale teď jsem do něj skoro zamilovaný. Je skutečně zábavný.“

Jeho kolega Kinberg nebyl o moc sdílnější. Přiznal, že by byl rád, kdyby fanoušci byli novým filmem překvapeni. Premiéra prvního dílu nové trilogie je plánována na rok 2015, další epizody by měly následovat v intervalu dvou až tří let.

Také zatím není jisté, zda se v sequelu či samostatném vlastním filmu objeví Mistr Yoda. Režisér Frank Oz, který mu v předchozích dílech propůjčil hlas, by si ovšem roli rád zopakoval. „Je pro mě srdeční záležitostí, znám Yodu velmi hluboce,“ řekl Oz serveru Hero Complex.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Objeví se Mistr Yoda v nových epizodách Star Wars? Tvůrci zatím mlží

Hide picture