Menu
FANZINE.cz
Geekoviny

Objevte stavebnice LEGO Creator 3 v 1

Redakce

Redakce

14. 10. 2022

Vykouzlete svým dětem úsměv na tváři se stavebnicemi z řady LEGO Creator 3 v 1. Tyto propracované stavebnice umožní ze stejných kostiček poskládat 3 různé hračky a vaše děti si tak užijí trojnásobnou porci zábavy!

Zábava pro celou rodinu

Stavebnice LEGO Creator 3 v 1 nabízí spoustu motivů pro kluky i holky. V jednotlivých balíčcích najdete zvířata, budovy i dopravní prostředky všeho druhu. Ke každému balení LEGO Creator 3 v 1 je přibalený podrobný návod na sestavení všech 3 možností.

Fantazii se však meze nekladou. Třeba si vaše děti vymyslí ještě další postavy či budovy. Jednotlivé balíčky lze samozřejmě libovolně kombinovat mezi sebou a rozvíjet tak vlastní svět z kostiček.

Lego creator

Sporťák pro malé milovníky automobilů

Stavebnice LEGO Creator 3 v 1 Sporťák (31100) je skvělou volbou pro děti, které si rády hrají s autíčky. Z této sady však postavíte nejen sportovní automobil, ale také další skvělé auto či letadlo. Přemýšlíte, čím odměníte dobré známky ve škole, nebo vybíráte drobný dárek k svátku? Tato menší sada s auto-tematikou může být vhodnou volbou. Stavebnice obsahuje 134 dílků a je vhodná už od 6 let.

Lego creator

Zpátky do středověku!

Ukažte dětem, jak to vypadalo za drsných, ale zároveň krásných časů středověku díky stavebnici LEGO 3 v 1 Středověký hrad (31120). Až si dostatečně pohrajete s modelem hradu, můžete ho přestavět na hradní věž s katapultem, nebo dobové tržiště s mlýnem, strážní věží a vězením. Balení kromě LEGO kostiček pro stavbu budou obsahuje také 3 figurky kovářů a 2 strážné. Tato složitější stavebnice je vhodná pro děti od 9 let.

Lego creator

Zažijte dobrodružství na vlnách!

Díky sadě LEGO Creator 3 v 1 Pirátská loď (31109) se můžete na chvíli stát obávanými padouchy brázdícími širé moře. Do nejmenšího detailu propracovanou pirátskou loď s pohyblivými plachtami můžete dle libosti přestavět v obávaný ostrov lebek, nebo pirátskou krčmu, kde piráti pijí rum a kují své loupeživé pikle.

Lego creator

Cesta do pravěku

Máte doma malého milovníka dinosaurů? Pak pro něho bude sada LEGO Creator 3 v 1 Úžasný dinosaurus 31058 skvělým drobným dárkem k narozeninám či na Vánoce. Může si totiž poskládat hned 3 různé druhy dinosaurů. Sestavte si krvelačného Tyrannosaura rexe s pořádně ostrými zuby a drápy, létajícího Pterodaktyla, nebo býložravého Triceratopse. Kromě kostek pro výrobu dinosaurů v sadě najdete také kosti nebohé kořisti T-Rexe.

To byla jen malá ochutnávka z dlouhého seznamu stavebnic LEGO Creator 3 v 1. Tak co, našli jste ideální dárek pro vaše ratolesti, nebo je váš favorit někdo jiný? Napište nám do komentářů, jaká je vaše nejoblíbenější stavebnice LEGO.

Ohodnoťte tento článek:
5
Právě čtete

Objevte stavebnice LEGO Creator 3 v 1

Hide picture