Menu
FANZINE.cz
Gadgets

Objevte svět spotřebičů s chytrými funkcemi

V dnešní době máme spoustu příležitostí, jak si usnadnit život. Chytré spotřebiče jsou toho důkazem. Můžeme si vybrat spotřebiče s chytrými funkcemi, na trhu však existuje celá řada kompatibilních smart produktů, díky kterým lze hravě vybudovat kompletní chytrá domácnost. Na následujících řádcích si představíme spotřebiče, které nám pomohou šetřit náš čas i peníze.

Jaké spotřebiče se smart funkcemi pořídit do vaší kuchyně?

Alfa a omega každé kuchyně je kvalitní lednice. Dobrou volbou je např. lednice LG GBP31DSLZN, která disponuje elektronickým ovládáním teploty. Také nám zahlásí, zapomeneme-li dovřít její dvířka. Lednici lze také přepnout do tzv. prázdninového režimu a nabízí i funkci super mrazení. Zkrátka a dobře s touto lednicí nešlápnete vedle. Pro milovníky kávy bude tou správnou volbou nákup chytrého kávovaru. Ten vám totiž připraví lahodnou kávu ještě dříve, než vstanete ráno z postele. A ještě jeden tip! Každá správná hospodyňka ocení smart sporák s troubou. Teplotu v troubě tak můžete ovládat hravě i pomocí vašeho telefonu z jiné místnosti, popř. i z města či z práce. Lahodný vývar zase připravíte během vašeho nočního spánku.

Jaké smart spotřebiče volit do ložnice či obývacího pokoje? A co úklid?

Mezi nejoblíbenější smart potřebiče do ložnice a obýváku patří zejména klimatizace, chytré žaluzie a detektory pro zhasínání světel. Všechny tyto vychytávky nám zpříjemní trávení času v naší domácnosti. Na úklid zase oceníme smart vysavače. Existují i takové typy, které zvládnou hravě vysát i vytřít každý typ podlahy vč. koberců.

Jaké chytré spotřebiče oceníme v naší koupelně?

Většina z nás má v koupelně zabudovanou pračku, popř. i sušičku. Zvláště v početnější domácnosti se jedná o spořič našeho času i peněz. Jestli-že také hodně perete, poohlédněte se po smart pračce, která ovládá automatické dávkování, odložený start a která lze zapnout na dálku. Praní se tak stane hračkou. Ti náročnější z vás mohou do svých koupelen vnést i kapku luxusu v podobě smart záchodového prkénka. To se samo zahřívá a dokonce může disponovat i vodní tryskou, která se aktivuje po použití wc.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Objevte svět spotřebičů s chytrými funkcemi

Hide picture