Menu
FANZINE.cz
Geekoviny

OBRAZEM: Takhle to vypadá, když do kina dorazí skřeti, hobiti a drak

Martin Peška

Martin Peška

15. 12. 2013

FOTO: Kostýmovaný fanoušek na premiéře filmu HobitDo pražského kina Premiere Cinemas Hostivař se v pátek 13. prosince při příležitosti uvedení pokračování filmu Hobit, tentokrát s podtitulem Šmakova dračí poušť, dostavilo několik stovek kostýmovaných fanoušků.

FOTO: Kostýmovaný fanoušek na premiéře filmu Hobit

Kromě chlupatých novou a špičatých uší se pražské kino Premiere Cinemas hemžilo i špičatými klobouky. Foto: Vojta Herout, FANZINE.cz

Setkání fanoušků v pražském kině se uskutečnilo v podobném duchu jako loni, kdy na sebe nejvíce upozorňovala rozdováděná skupinka fandů v kostýmech skřetů (psali jsme). Tentokrát se podlaha v kině hemžila zejména chlupatými chodidly. K vidění byl i samotný drak Šmak. Však se podívejte, jak to na místě vypadalo. Atmosféru pro vás zachytil fotograf Vojta Herout.

Film Hobit: Šmakova dračí poušť, který vstoupil do českých kin ve čtvrtek 12. prosince a je druhým dílem z plánované trilogie Petera Jacksona. Závěrečný díl si odbude premiéru za rok, kdy se to bude v kinech zřejmě opět hemžit kostýmy všech fantastických ras ze světa spisovatele J. R. R. Tolkiena.

Fanoušky snímku by také mohla zajímat naše soutěž o vstupenky do kina.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

OBRAZEM: Takhle to vypadá, když do kina dorazí skřeti, hobiti a drak

Hide picture