Menu
FANZINE.cz
Filmy a seriály

Očekáváná Stargate SG-1: Unleashed ukazuje záběry ze samotné hry

Jan Hnilica

Jan Hnilica

3. 3. 2013

První záběry ze samotné hry jsou konečně na světě. Tato hra to nebude mít lehké. Oddaní příznivci seriálové předlohy si jistě pohlídají každý detail.

video
play-sharp-fill

Lákavou značku jako by provázelo prokletí. Už v roce 2005 byla ve vývoji slibná Stargate SG-1: The Alliance. Hra měla svůj příběh opřít o první seriálovou sérii. Vývoj byl za nejasných okolností zrušen, což však tvůrci z Perception Studios nikdy nepotvrdili. Perception stále vlastní práva a předpokládá se, že na vývoji Alliance pracují.

Stargate Worlds a Stargate: Resistance se řadí mezi online tituly. První jmenovaný však nebyl nikdy dokončen. Resistance, poháněný Unreal 3 enginem, se prodalo okolo 51 tisíc kopií a 17. ledna roku 2011 se její brány zavřely definitivně.

Nepřehlédněte: Playstation All-Stars Battle Royale rozšiřují Zeus a Isaac Clark

Do Stargate SG-1: Unleashed vkládají vyznavači mezihvězdného cestování nemalé naděje. Příběh, rozdělený do epizod, se bude točit kolem Goa’ulda Sekhmet (Sachmet), ženy se lví hlavou představující egyptskou destruktivní bohyni války. Na sklonku goa’uldské moci na Zemi byla uvězněna během povstání proti Ra.

Trpělivě čekala na svou šanci a po několika tisíci letech se jí podařilo utéct. Ke svému rozhořčení zjistila, že její kolegové byli mezitím zničeni lidmi z programu Stargate. Sekhmet přísahá pomstu a navrácení moci zpět do rukou bohů.

Hlavním tahákem bude vlajkový tým SG-1 namluvený herci ze seriálu. Podle tvůrců bude hráč ovládat postupně celý tým. Osobně se ke hře stavím spíše opatrně. Hra je koncipovaná jako interaktivní, takže se bude nejspíše jednat z větší části o sledování děje na obrazovce, kdy se v určitou dobu stačí dotknout displeje, aby příběh pokročil. Samozřejmě to okoření sem tam nějaká akce. Tím hru primárně nezatracuji, vzpomeňte třeba na vynikající Fahrenheit. Jen jsem zvědavý, jak si s tím vším tablety, popřípadě mobily, poradí.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Očekáváná Stargate SG-1: Unleashed ukazuje záběry ze samotné hry

Hide picture