Menu
FANZINE.cz
Technologie

Očekávaný iPhone 5 zklamal. Vypadá stejně jako čtyřka, jen má vyšší výkon

Marek Jedinák

Marek Jedinák

4. 10. 2011

Apple představil na očekávané firemní konferenci novou generaci iPhonu. Nese označení iPhone 4S a vypadá téměř stejně jako předchozí model. Redakce Topzine.cz však ví, v čem jej překonává!

Předpokládaný design měl být revoluční, ve skutečnosti je však k nerozeznání od předchozího modelu Zdroj: Apple.com

Nekončícím spekulacím a zaručeným informacím o konkrétních detailech nové generace populárního telefonu iPhone od společnosti Apple je definitivní konec. Phil Schiller, představitel společnosti Apple, na konferenci v americkém městě Cupertino oficiálně představil světu odlehčenou verzi staronového modelu, a sice iPhone 4S.

Coming out pětky se nekoná

Ve své podstatě tedy nejde o plnohodnotnou pátou generaci přístroje, ale jen o vylepšenou verzi předchozího telefonu. iPhone 5 tak zamíří na pulty obchodů s elektronikou pravděpodobně nejdříve za rok.

Poradíme vám, jak si vybrat nejvhodnější televizi!

Nová verze smartphonu vypadá na první pohled téměř stejně jako předchozí model, nicméně hlavní změny se odehrály pod povrchem kvalitně zpracovaného krytu. Telefon bude osazen výkonným procesorem A5, který využívá nabušený tablet iPad 2.

Nový iPhone může být pro skalní příznivce jablíčkových vychytávek lehkým zklamáním

Zajímavý je fakt, že některé z původních spekulací a uniklých informací se skutečně potvrdily. Telefon dostal do vínku 8 megapixelový fotoaparát, nový operační systém iOS 5 a novou, vylepšenou funkci umožňující ovládání telefonu hlasem.

Mrkněte na podrobnou technickou specifikaci nového iPhonu

Nový iPhone je tak schopen na základě hlasového pokynu vyhledat nejkratší cestu k restauraci splňující všechna zákazníkova kritéria.

Steve se neukázal

Steve Jobs, současný technologický guru a nedávno odstoupivší generální ředitel společnosti Apple, se na konferenci neukázal. Je velmi pravděpodobné, že za tím stojí jeho zdravotní stav, který jej před několika týdny donutil opustit přední funkci ve společnosti.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Očekávaný iPhone 5 zklamal. Vypadá stejně jako čtyřka, jen má vyšší výkon

Hide picture