Menu
FANZINE.cz
Filmy a seriály

Onlinovka TERA v únoru přejde na free-to-play model. Nic překvapivého

Jakub Bilko

Jakub Bilko

10. 1. 2013

Kdo nedával pravidelným měsíčním poplatkům v případě pohádkově vypadající TERY sebemenší šanci na úspěch, toho provází zdravý úsudek. Je to tady, v únoru se na seznam f2p titulů zapíše i počin Bluehole Studia.

Pohádkový svět TERY je nyní přístupný všem Zdroj: oficiální stránky hry

Pohádkový svět TERY bude přístupný všem Zdroj: oficiální stránky hry

Oznámení o přechodu z odvážného, peníze sajícího modelu na free-to-play není příliš překvapivé, a tak se brány onlinovky TERA otevřou i těm, kteří nechtějí do hry investovat jedinou korunu. Přesto od sebe platiče a neplatiče bude možné odlišit.

Čtěte také: Adventura The Walking Dead bude mít další sezónu. Prozradilo studio Telltale

Hra totiž nabídne dva různé typy uživatelských účtů, a to free user a veteran. Volným uživatelům bude kompletně zajištěn přístup k veškerému MMO obsahu, včetně instancí nebo vybavení. Limit pro neplatící uživatele bude pouze v počtu slotů postav (2 pro free user a 8 pro veteran) a bankovním uložišti.

V obou případech se hráčům naskýtá možnost členství v TERA klubu, nicméně předplatitelé jej získají automaticky. Vývojáří neosekávají kvůli free-to-play modelu herní obsah. Do hry budou implementovány speciální obchody pro nákup různých třešniček, nicméně jádro celé hry je zachováno bez ohledu na typ herního účtu. Více informací naleznete na oficiálním webu.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Onlinovka TERA v únoru přejde na free-to-play model. Nic překvapivého

Hide picture