Menu
FANZINE.cz
Filmy a seriály

Oslavte desáté výročí Battlefieldu 1942, který je zdarma na Originu

Jan Perlík

Jan Perlík

7. 11. 2012

Původní Battlefield 1942 je momentálně zdarma ke stažení na portálu Origin. Společnost DICE se tímto rozhodla oslavit desetileté výročí hry.

FOTO: Battlefield 1942

Vylodění v Normandii je jednou z mnoha úžasných misí. Zdroj: oficiální stránky hry

Majitelé PC si mohou stáhnout plnou verzi titulu Battlefield 1942, který znamenal velký boom v akčních válečných hrách, a to i v multiplayeru.

„Když jsme zahájili prodej Battlefieldu 1942 před deseti lety, měli jsme velké ambice vytvořit kvalitní first-person střílečku, která by rozšiřovala hranice inovace, kreativity a designu,“ řekl Karl Magnus Troedsson, viceprezident a generální manažer společnosti DICE.

„Pro FPS jsme vyvinuli herní vzorec zavedením totální války na zemi, ve vzduchu, i na moři. Už od samotného začátku byla série Battlefield díky úžasným fanouškům hitem. Každý den se snažíme poskytovat našim věrným hráčům velké tituly a také nové způsoby, jak hrát. Evidentním příkladem je Battlefield 3 Premium. “

Nepřehlédněte: RECENZE: Assassin’s Creed 3 naplnil očekávání. Je to prostě bomba

„Chtěli jsme poděkovat všem hráčům a fanouškům série Battlefield, kteří nás podpořili v průběhu vývoje série, a dát každému jedinečnou šanci zahrát si hru, se kterou to vše začalo. “

Battlefield 1942 si získal i kritiky. Hráče pak hlavně díky svému inovativnímu přístupu k online válčení. Hra získala dva vynikající balíčky a další pokračování, včetně loňského Battlefieldu 3. S oznámením o uvolnění Battlefield 1942 zdarma dorazila zpráva o překonání prodeje ve výši dvou miliónů prodaných kusů titulu Battlefield 3 Premium po celém světě.

Battlefield 1942 má být k dispozici do března příštího roku. Čtvrté pokračování hry je momentálně ve vývoji. Vyjde pravděpodobně příští rok v říjnu.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Oslavte desáté výročí Battlefieldu 1942, který je zdarma na Originu

Hide picture