Menu
FANZINE.cz
Filmy a seriály

Oznámeny informace ohledně updatu Guild Wars 2: Flame and Frost Prelude

Jan Perlík

Jan Perlík

24. 1. 2013

První aktualizace v letošním roce pro Guild Wars 2 nese název Flame & Frost Prelude. K dispozici bude na konci ledna a přinese řadu nových funkcí a vylepšení.

FOTO: Guild Wars 2: Flame and frost

Vývojáři si od aktualizace slibují více hráčů a snaží se je motivovat Zdroj: oficiální stránky hry

Uprchlíci se plazí z trosek svých domovů usilujíc o nalezení úkrytu na jihu. Obsah aktualizace je prologem k příběhu hry, který do ní vnese zajímavé změny v následujících měsících. První novou funkcí je mapa chrámu Silent Storm, ve které se budou konat jak placené, tak bezplatné turnaje.

Moderní hry přináší tzv. Achievementy, což jsou různé úspěchy, ke kterým hráči ve hře dospějí. Aktualizace se zaměřila i na tuto část, a Guild Wars 2 získá nové denní úspěchy různých druhů, které budou opět více motivovat k prozkoumávání světa. Je zajištěno i lepší sledování vlastního pokroku.

Čtěte také: RECENZE: Miner Wars 2081 mají neotřelý styl, ale nejsou dotažené

Součástí k předchozímu odstavci je inovace v podobě nových vavřínů, jakožto odměny po dosažení denních či měsíčních Achievementů. Lze za ně získat nové vybavení a lektvary. Je možno vybírat z dodané široké škály amuletů, nápojů z bylinek a výstrojí hrdiny. Byl přepracován oblíbený Gem Store, kde hráči naleznou nejnovější žádané položky.

Update v podobě Flame & Frost Prelude pro Guild Wars 2 bude dostupný již 28. ledna.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Oznámeny informace ohledně updatu Guild Wars 2: Flame and Frost Prelude

Hide picture