Menu
FANZINE.cz
Filmy a seriály

Pacific Rim nabízí nový trailer. Monstra a roboti spouští lidskou apokalypsu

Jan Neuman

Jan Neuman

17. 5. 2013

Pacific Rim PlakatPacific Rim je dlouho očekávaný snímek režiséra Guillerma del Tora. Nyní nám tvůrci a distributoři nabízejí nový trailer.

video
play-sharp-fill

Pacific Rim. Nový film, který pojednává o momentu, kdy se v Pacifiku objeví interdimenzionální trhlina, jež nás spojí s Protisvětem (The Anteverse) a skrz níž začnou do našeho světa proudit nebezpečná monstra. Aby se lidstvo s tímto problémem vypořádalo, vyvine roboty, na nichž bude, aby se hrozbě z hlubin postavily.

Monstra, jež budou ohrožovat přímořská města jako Los Angeles nebo Tokio, se nazývají Kaiju, což je japonské slovo pro podivné zvíře. Jsou poctou asijských filmů a pořadů, na kterých del Toro v dětství a mládí vyrostl. Filmy jako Godzilla, Gamera, Ultraman a tak podobně.

„Vyrostl jsem na kaiju dietě,” vzpomíná režisér. Příběh je ale inspirován i kovbojskými filmy, takže se můžeme těšit na řádnou směs nabitou speciálními efekty a hrdinstvím.

V budoucím světě Pacific Rim se však jedná o více než jen pouhou anomálii. „Je to skutečně o tvoření světa, jenž byl formován dvěma paradoxy: obrovská monstra, proti nimž se postaví obří roboti.”

Premiéra snímku je plánována na 11. července 2013.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Pacific Rim nabízí nový trailer. Monstra a roboti spouští lidskou apokalypsu

Hide picture