Menu
FANZINE.cz
Filmy a seriály

Painkiller Hell & Damnation: známe obsah sběratelské edice

Jan Perlík

Jan Perlík

10. 10. 2012

Polské studio The Farm 51 si pro hráče připravilo sběratelskou edici hry Painkiller: Hell & Damnation. Dokonce i standardní edice nepřišla zkrátka.

OBR.: Painkiller: Hell & Damnation - Sběratelská edice

Sběratelské edice Painkillera je opravdu bohatá Zdroj: Oficiální stránky hry

Hra bude k dispozici v základní a sběratelské edici. Za sběratelskou edici si zaplatíte 24,99 liber (asi 775 Kč ), za základní pak 17,99 liber (asi 560 Kč ). Speciální edice bude obsahovat nálepky, pohlednice, heavy metalový soundtrack, exkluzivní multiplayerový skin a DVD z tvorby hry. Základní edice také nebude chudá, hráči si budou moci vylepit plakát ve formátu A3.

Nepřehlédněte: RECENZE: Borderlands 2 zaujmou parádní akcí i obhroublým humorem

„Zavázali jsme se, že budeme nabízet hráčům hry nejvyšší kvality a odměňovat je dalším obsahem, který přidává na váze,“ řekl Peter Hercher z Nordic Games. „Je fantastické, že můžeme nabídnout tolik za rozumnou cenu. Hra je výbušná akční klasika, plná nejtemnějších zákoutí samotného pekla, a obsahuje fantastické bonusové materiály pro extrémní démonický zážitek,“ dodává Hercher.

Moderní remake z roku 2004, který je tvořen na základě Unreal Enginu 3, slibuje FPS ze staré školy. Bude plný bleskových pohybů a obrovských soubojů s bossy. Painkiller Hell & Damnation vyjde 31. října na PC. Majitelé PS3 a Xbox 360 se hry dočkají 22. ledna příštího roku.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Painkiller Hell & Damnation: známe obsah sběratelské edice

Hide picture