Menu
FANZINE.cz
Geekoviny

Pánské hodinky pro geeky, sportovce i byznysmeny

Zeptáte-li se deseti lidí, zda by muži měli nosit šperky, jednotného názoru se nedočkáte. Jiné to bude v případě, kdy se budete ptát, jestli muži mají nosit hodinky. Odpověď všech respondentů bude jednotná: samozřejmě že ano! Existují hodinky pro každého muže, záleží jen na vkusu a preferencích.

Sportovní, elegantní, chytré, luxusní nebo cenově dostupné… nabídka je široká a zorientovat se v ní není snadné. Jisté ale je, že i v době, kdy se přesný čas ve vteřině dozvíte letmým pohledem na chytrý telefon, mají náramkové hodinky své nezastupitelné místo, ať už jde spíše o módní doplněk, nebo praktickou záležitost.

Hodinky na potápění i do víru velkoměsta

Trend chytrých hodinek je bezesporu velmi praktický, nevyhovuje však každému. Chcete-li invesovat do hodinek vyšší částku, možná od nich vyžadujete skvělé vlastnosti i určitou univerzálnost: zkrátka aby vypadaly stejně dobře na pláži jako na pracovní schůzce. Samozřejmostí by měla být vodotěsnost a použití odolných materiálů na sklíčko i řemínek. Nepřeberné množství podobných modelů nabízí například švýcarská značka Tissot.

Historie značky je spojená nejen se sponzorstvím rozličných sportovních soutěží, jako je mimo jiné Tour de France nebo MotoGP, ale také dlouholetou tradicí výroby potápěčských hodinek. Jejich sportovní kolekce v sobě snoubí spojení kvality, atraktivního vzhledu a všech parametrů, které od sportovních hodinek očekáváte.

Luxusní modely k obleku a do kanceláře

Pokud hledáte elegantnější variantu hodinek, sáhněte po propracovaných švýcarských hodinkách s přesným strojkem. Vyberou si milovníci klasického vzhledu i nadšenci do nových trendů. Kožené, titanové i textilní řemínky a ocelové ciferníky s povrchovými úpravami nabízí variantu pro každého, kdo chce dotáhnout svůj vzhled k dokonalosti.

Švýcarské hodinky jsou skvělou investicí. Jejich vzhled je nadčasový a kvalita provedení i použitých materiálů zaručuje, že vás budou doprovázet značnou část vašeho života.

Jde o velice osobní záležitost, výběru těch pravých hodinek byste proto měli věnovat dostatek času a nerozhodovat se pouze na základě vzhledu a ceny. Pozornost věnujte také jejich určení a všem parametrům. Jen tak dostanete za svoje peníze produkt, který se stane vaším každodenním společníkem.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Pánské hodinky pro geeky, sportovce i byznysmeny

Hide picture