Menu
FANZINE.cz
Komiks

Pár zajímavostí k připravovanému filmu Avengers: Age of Ultron

Jan Šuška

Jan Šuška

8. 11. 2013

Brian Bendis: Age of UltronV roce 2015 má přijit do kin pokračování úspěšného filmu Avengers. Máme pro vás pár zajímavostí a postřehů, které vám přiblíží, na co se můžete těšit.

Obálka letošní limitované série, kterou napsal Brian Bendis.

Obálka letošní limitované série, kterou napsal Brian Bendis.

Režisér Josse Whedona, který poskytl comicbookmovie.com rozhovor, říká, že Věk Ultrona bude mít originální příběh. A ne přímo převzatý příběh z letošní stejnojmenné limitované série, kterou napsal Brian Michael Bendis.

Vzhledem k tomu, že půjde o takový ten origin příběh, začátek zřejmě bude věnován původu Hanka Pyma (Ant-Man). Z komiksu si pouze vypůjčí filmaři pár nápadů, které se jim budou hodit do scénáře.

Whedon také dodává, že nemůžou podchytit Ultrona doslova tak jako v komiksu, proto mají připravených pár alternativ. Zřejmé je, že vytvoří Ultrona úplně od nuly.

Kdo je Hank Pym?

Hank Pym je jako da Vinci z Marvel vesmíru, je to geniální doktor a bio-chemik, který dokáže změnit svou velikost. Vynalezl také způsob, jak komunikovat s mravenci. Pym vynalezl právě robota Ultrona.

Poprvé se objevil v Tales of Astonish (Marvel) v roce 1962. Za řadu let mu přiřadili stvořitelé mnoho přezdívek, můžete ho znát pod jmény jako Ant-Man, Giant-Man, Goliath, Yellowjacket, Wasp a Scientist Supreme.

Podle nejnovějších zpráv by údajně mohl hrát v novém Avangers i herec Vin Diesel, který se už párkrát blýskl ve snímcích o Riddickovi. Zpráva pochází ze zahraničního serveru zergnet.com, tak to není zcela potvrzená informace.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Pár zajímavostí k připravovanému filmu Avengers: Age of Ultron

Hide picture