Menu
FANZINE.cz
Literatura

Paul Hoffman a jeho Levá ruka boží – O co vlastně jde?

Redakce

Redakce

14. 1. 2010

paul-hoffman-leva-ruka-bozi-perexNakladatelství Knižní klub se chystá přijít na český trh s neokoukanou novinkou Paula Hoffmana Levá ruka boží. Jde o první román třídílné série, která má podle některých předpoklady stát se novým světovým bestsellerem.

Levá ruka boží Zdroj: Knižní klub

Jde o post-apokalyptický příběh odehrávající se mezi dvěma těžkými katastrofami. Klasické prvky lásky, víry, dobrodružství, přátelství a hledání něco vyššího ve vlastním životě jsou tentokrát ponořeny do čtenářům zcela neznámého světa, který jim nabídne mnoho zajímavého.

Budeme svědky příběhu chlapce, kterému všichni říkají Cale a který si vyslouží označení anděl smrti. Zatím žije ve Svatyni vykupitelů. Je to bezútěšné místo plné beznaděje a strachu. Jeho obyvateli jsou většinou muži, přivedení sem ještě jako děti násilím a nyní slepě sloužící hrůzostrašnému režimu lordů vykupitelů, jejichž cílem je služba ve jménu Oběšeného vykupitele.

Není to sice zvykem, ale tentokrát vám můžeme nabídnout i trailer, speciálně spáchaný právě kvůli propagaci knihy. Ačkoliv nejde o dílko nikterak zářné, je třeba pochválit alespoň snahu, zajímavý reklamní tah a také kupodivu dobře zvolenou hudební kulisu, skvěle podkreslující pozadí a nádech samotné knihy.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Paul Hoffman a jeho Levá ruka boží – O co vlastně jde?

Hide picture