Menu
FANZINE.cz
Filmy a seriály

VIDEO Paul: Sci-fi film o emzákovi, co kouří trávu? Podívejte se přímo na natáčení!

Pavlína Nouzová

Pavlína Nouzová

7. 6. 2011

Byli jste někdy na natáčení vizuálních efektů? Díky Topzine.cz se můžete podívat na exkluzivní video, ve kterém se připravuje finální podoba hlavní postavy sci-fi filmu Paul. Emzáka, kterého byste rozhodně nechtěli domů. Kdo se skrývá za jeho šedozeleným tělem?

Ne, tohle není E.T…, Zdroj: distributor filmu

Už 9. června jde do českých kin film o mimozemšťanovi, který zdaleka není tak hodňoučký jako E.T. Kouří trávu. Sprostě nadává. Ukazuje nahatý zadek, kde se mu zachce. Nějak ale také musel vzniknout, někdo ho musel namluvit a někdo simulovat jeho pohyby. Poslední dvě položky splnil Seth Rogen, ten vousatý geek ze Zack a Miri točí porno nebo superhrdina ze Zeleného sršně.

Chcete si zajít do kina na Paula zadarmo? Zkuste štěstí v naší soutěži!

V následujícím videu se můžete podívat, jak to vůbec na place při natáčení Paula vypadalo. Rogen zde simuluje jeho grimasy, ale i pohyby. A při obou úkonech vypadá nemálo zábavně. Navíc kameraman nakoukl i přes rameno tvůrce vizuálních efektů, a tak uvidíte emzáka Paula jinak než jakýkoli divák v kině.

 

Paul (Paul)
Komedie/Sci-Fi
Velká Británie, 2011, 104 min

Režie: Greg Mottola
Hrají: Simon Pegg, Nick Frost, Seth Rogen, Jason Bateman, Bill Hader, Jane Lynch, Kristen Wiig, Jeffrey Tambor, Blythe Danner, David Koechner, John Carroll Lynch, Sigourney Weaver

Premiéra v ČR: 9. června 2011

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

VIDEO Paul: Sci-fi film o emzákovi, co kouří trávu? Podívejte se přímo na natáčení!

Hide picture