×
FANZINE.cz

Pavel Renčín zve na pátý LabyrintCon

První LabyrintCon se uskutečnil v květnu roku 2008. V sobotu 27. listopadu 2010 proběhne další. Tentokrát ponese pořadové číslo 5.

Foto z dřívějšího LabyrintConu Zdroj: pavelrencin.cz

Pavel Renčín se poté, co zaznamenal se svým on-line psaným románem Labyrint velký úspěch u čtenářů, rozhodl seznámit s fanoušky na živo, nejen přes monitory počítačů. Od samého vzniku LabyrintConu mu šlo právě o setkávání se čtenáři. Dosavadní akce probíhaly většinou v termínech, které nějak souvisely s Renčínovou tvorbou – ať už šlo o dopsání poslední kapitoly Labyrintu, nebo o křest knihy Runový meč. Nejinak tomu bude i letos. Důvodem je knižní vydání románu Labyrint.

Pátý LabyrintCon odstartuje exkurzí historické kanalizace Staroměstské radnice, která začíná ve 14:00. Poté se vše v 18:00 přesune do Café Restaurant CERE (Podolské nábřeží – Přístav 1, Praha 4). Na programu je debatování o fantastice a knihách, besedování s hosty, jimiž budou Petra Neomillnerová, Tomáš Němec či Martin Šust. Ti všichni se se zúčastněnými podělí o své zkušenosti a poradí začínajícím spisovatelům.

Jako bonus chystá Renčín soutěž o 3 nepovedené výtisky Labyrintu, kterým chybí 30 stran textu. Osobně věří, že by časem mohly získat sběratelskou hodnotu.Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.
Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..