Menu
FANZINE.cz
Filmy a seriály

Pegg a Frost chystají další parodii. Tentokrát na katastrofické filmy

FOTO: Simon Pegg Nick Fost Hot FuzzDvojice anglických vtipálků se opět vydává dobýt filmová plátna. Při divokém mejdanu půjde tentokrát o krk nejen jim, ale i celému lidstvu.

FOTO: Simon Pegg Nick Fost Hot Fuzz

Poslední akční hrdinové. Zdroj: Bontonfilm

Britský, původně televizní komik Simon Pegg již dávno vyměnil deštivý Londýn za slunné Los Angeles a seriály BBC za hollywoodský střední proud. Do svých rodných končin se ovšem brzy vrátí natočit novou komedii The World’s End se starým parťákem Nickem Frostem.

Osvědčená dvojka má totiž v plánu natočit poslední snímek tzv. zmrzlinové trilogie, do které přispěli již Soumrakem mrtvých a Jednotkou příliš rychlého nasazení. Stejně jako u obou předchozích děl usedne za kameru režisér Edgar Wright a po zombie hororech a akčních filmech si tvůrčí trio vezme na paškál katastrofické spektákly.

Přečtěte si recenzi předchozího snímku dua Pegg a Frost, Paul

Parodie bude vyprávět o partě pěti bývalých spolužáků, kteří se rozhodnou uspořádat v oblíbené hospodě divokou party jako za starých časů ve školních letech. Ani jeden z nich netuší, že budou muset dohromady zachránit celý svět před nebezpečím. Mezi představitele kamarádů, z nichž dva si zahrají Pegg a Frost, se před pár dny přidal i herec Paddy Considine.

The World’s End by Simonu Peggovi a Nicku Frostovi mohl napravit reputaci po jejich vlažně přijaté americké komedii Paul. Na domácí půdě pod dohledem Edgara Wrighta totiž vytvořili jedny z nejlepších komedií posledních deseti let, tak snad k nim přibude další.

The World’s End

Komedie/Sci-fi
VB, 2013

Režie: Edgar Wright
Hrají: Simon Pegg, Nick Frost, Paddy Considine, Rosamund Pike

Premiéra: rok 2013

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Pegg a Frost chystají další parodii. Tentokrát na katastrofické filmy

Hide picture