Menu
FANZINE.cz
Filmy a seriály

PES 2014 se bude opět lišit od hry FIFA. Nabídne lepší fyzičku a taktiku

Jan Perlík

Jan Perlík

29. 4. 2013

Bývá to u jakékoli konkurence. Opět spolu svedou boj o své hráče fotbalové simulátory PES 2014 a FIFA 14. Kdo se stane vítězem a králem fotbalu tentokrát?

pes-2013-priorita

Předchozí ročník byl v jasné režii FIFA 13, která dokázala trhnout hned několik rekordů. Co přinese nová sezona? Zdroj: Oficiální stránky

V předešlých dnech jsme se dozvěděli zajímavé funkce, které chystá vývojářské studio EA Sports v novém ročníku FIFA 14. Nyní se nám z části odkrývá opona i u japonského PES 2014.

Jako každý rok, i tentokrát se chce společnost Konami od konkurence odlišit. Kreativní producent Kei Masuda řekl, že se tým od Konami snaží o to, aby hráči mohli hrát za své oblíbené kluby, které milují, a vyhrávat s nimi trofeje. Stanovili si proto hlavní cíl, kterým je obrovský rozdíl mezi PES a FIFA. Jeho obsah tkví v tom, že hráč má být schopen vyhrát se slabším týmem i proti fotbalovému velikánu.

Masuda zároveň odhalil, že součástí hry budou pokročilé taktiky, psychická síla a hbité reakce. Tím chce Konami zajistit hráčskou komunitu po celém světě. Je si totiž vědoma toho, že každý region vyznává jiný druh fotbalu. Masuda uvedl také příklad, řekl, že v Brazílii se snaží o krásný fotbal plný triků, kdežto v Anglii se preferuje fyzická dovednost, která je spojená s přímým stylem nahrávek.

PES 2014 má obsahovat vylepšenou fyziku a kontrolu míče, čímž se vytvoří zajímavé souboje mezi pomalými a urostlými, rychlými a menšími hráči. Na hru se můžete těšit již o letošních vánočních svátcích, kdy se zahájí prodej pro platformy PC, PS3, Xbox 360, PS Vita, PSP, Wii U a Nintendo 3DS.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

PES 2014 se bude opět lišit od hry FIFA. Nabídne lepší fyzičku a taktiku

Hide picture