Menu
FANZINE.cz
Filmy a seriály

Plánuje se remake Hvězdné pěchoty. Chcete vědět víc?

Denisa Marešová

Denisa Marešová

11. 12. 2011

FOTO: starship-trooperPodle nejnovějších informací se Američané chystají natočit novou verzi rozporuplného snímku Hvězdná pěchota z roku 1997.

FOTO: starship-trooper

Johnnie Rico s mimozemšťanem v zádech, Zdroj: distributor filmu

Sci-fi film Hvězdná pěchota je adaptací kontroverzní knihy Roberta Heinliena z roku 1959. Původní film, který se od předlohy hodně odklonil, natočil režisér Paul Verhoeven, který je zodpovědný i za snímky Total Recall nebo Muž beze stínu.

Mimozemšťani jsou tady a mají hlad! Jaké jsou nejlepší filmy o emzácích?

Společnost Sony, která bude snímek produkovat, si podle všech informací udržela pro nový remake scenáristy filmů Thor a X-Men: První třída (Ashley Edward Miller a Zack Stentz), kteří si již upravili děj budoucího počinu.

Příběh má sledovat mladého Johnnieho Rica, jenž se po boji s brouky stal ostříleným bojujícím veteránem. Zda se vrátí i Casper van Dien je otázkou.

FOTO: starship_troopers_1997

Bojují za světlou budoucnost lidstva

Hvězdná pěchota z roku 1997 je velice kontroverzní film, jehož parodický a satirický charakter neodhalí každý divák. Verhoeven v něm zparodoval snad všechno, co mohl, od válečných filmů, přes nacistickou propagandu až po teenagerské seriály.

Za zmínku stojí, že byla natočena ještě další dvě pokračování, která ale vznikla pouze jako videofilmy. Jedná se o snímky Hvězdná pěchota 2: Hrdinové federace a Hvězdná pěchota 3: Skrytý nepřítel.

O čem přesně bude nový remake a dojde nakonec k jeho natočení? Na odpovědi je bohužel stále brzy.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Plánuje se remake Hvězdné pěchoty. Chcete vědět víc?

Hide picture