Menu
FANZINE.cz
Technologie

Plastové kelímky a jejich výhody

Plastové kelímky opatřené například tvrdým víčkem a brčkem vám pomohou ušetřit peníze díky své výjimečné kvalitě a skvělé ceně. Navíc se stanou důležitým prvkem vašich večírků a akcí díky svému estetickému přínosu a schopnosti personalizovat je tématem dle vašeho výběru. Používání plastových kelímků má ale i další výhody. Ty vám představíme v tomto článku.

Plastové kelímky mají široké využití

Plastové kelímky mají široké využití. Najdete je mimo jiné v kosmetice, koupelových produktech, balí se do nich farmaceutické produkty i dětská péče. My vám dnes však představíme výhody kelímků používaných v potravinářství. Plastové kelímky jsou ideální pro společnosti, které nabízejí nápoje nebo dezerty. V kavárnách a restauracích jsou vysoce ceněné, protože přispívají k dobrému zákaznickému servisu. Umožňují pohodlnější a bezpečnější přenášení nápojů, ale i nejrůznějších dezertů během přesunu. Navíc jsou vyrobeny z odolného a zcela průhledného materiálu. Proto jsou ideální pro vystavení ovocných salátů, barevných želé, zmrzliny a dalších dezertů.

V nabídce na allinpackaging.cz najdete široké spektrum materiálů. Vybrat si můžete z nejrůznějších materiálů, jako PE, PP, SAN, akryl, hliník nebo sklo. Plastové kelímky jsou lehké, nerozbitné a opakovaně použitelné. Tyto typy plastových kelímků jsou dobrým řešením pro ochranu životního prostředí, protože jsou recyklovatelné. Snižují tak nadměrnou produkci odpadu a mají menší dopad na naši planetu. Jsou také lehké a velmi odolné, proto mají pověst nerozbitných produktů.

Nakupujte na allinpackaging.cz

Plastové kelímky, ale také lahve, kelímky, rozprašovače, tuby, kartonové krabice a další typy obalů najdete na allinpackaging.cz. Nabízí tisíce produktů a služeb na jednom místě, vše objednáte v pohodlí domova či kanceláře. Můžete si vybrat z nabídky nebo si nechat vyrobit design produktů na míru vašim potřebám. Objednat si můžete rovněž tisk etiket, plnění nádob a kelímků. Pokud vyrábíte nebo dodáváte obaly, můžete se na allinpackaging.cz přidat také. Stačí vložit informace o produktech a skladových zásobách a čekat na první objednávky.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Plastové kelímky a jejich výhody

Hide picture