Menu
FANZINE.cz
Technologie

PlayStation 3 má nový model. Je lehčí a menší a má v balení hru

Jan Perlík

Jan Perlík

22. 9. 2012

Při Tokyo Game Show se představují nové hry a odhalují zajímavé novinky, mezi kterými nechybí ani nový model PlayStationu 3. Menší, lehčí a elegantnější verze bude k dispozici ve dvou variantách.

FOTO: Nový model Playstation 3

Vzhled nového modelu PS 3 je opravdu elegantní. Zdroj: oficiální stránky konzole

Společnost Sony se neustále snaží hledat způsoby, jak vytvořit lepší zážitky pro majitele jejich konzole, proto odhalili nový model PS 3. Bude k dispozici ve dvou variantách; první bude mít hard disk s kapacitou 250 GB a druhá o velikosti 500 GB, který je určen pro náročnější uživatele.

Čtěte také: Koule na Marsu fascinují vědce. Záhadu zatím nedovedou vysvětlit

Nový model má menší a efektivnější design, takže by měl elegantněji zapadat do hráčova zábavného systému. Je přibližně o 25 % menší a 20 % lehčí než současná PS3. Druhá verze modelu je výbornou volbou pro hráče, kteří mají zakoupen PlayStation Plus na PlayStation Store a stahují plné verze her.

Čtěte také: Murdercase je skříň pro náročné hráče. Stojí přes tisíc dolarů

PS 3 s 250 GB bude v balení obsahovat také hru Uncharted 3: Drake Deception GOTY Edition a bude se prodávat již od 25.září za 269,99 dolarů. Součástí této limitované edice je také poukaz na více než 30 dolarů bonusového digitálního obsahu pro hru Dust 514.

Větší sestřička se pak objeví na pultech 30. října a spolu s ní bude dodávána hra Assassin’s Creed III, jedna z nejočekávanější her podzimu, která má obsahovat čtyři exkluzivní úrovně, jež budou dostupné pouze na PS3. Přesné datum, kdy se objeví nový model i na pultech obchodů u nás, není známo, ale můžeme předpokládat, že to bude v nejbližší době.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

PlayStation 3 má nový model. Je lehčí a menší a má v balení hru

Hide picture