Menu
FANZINE.cz
Gadgets

Pocket Spotlight vytvoří z chytrého telefonu fotoateliér pomocí LED blesku

Jan Perlík

Jan Perlík

26. 3. 2013

Jste na dovolené a nemáte u sebe kvalitní fotoaparát, pouze mobilní telefon. Potřebujete pořídit snímek za tmy, ale nemáte možnost objekt dostatečně osvětlit. Pocket Spotlight tento problém vyřeší. Jedná se o externí LED blesk.

FOTO: Pocket Spotlight priorita

Pocket Spotlight nabízí celkem 32 LED diod pro zajištění kvalitního osvětlení. Zdroj: Oficiální web výrobce

Chytré telefony jsou vybaveny fotoaparáty, které se dokáží v kvalitě již vyrovnat těm levnějším digitálním. Některé z nich nabízejí až třináctimegapixelové fotoaparáty, které pořizují velmi kvalitní a čisté snímky. Problém nastává tehdy, když je potřeba osvětlení, například ve tmě. Integrovaný blesk není příliš vhodný, jelikož jsou poté fotky rozmazané nebo v horší kvalitě.

Pyšní se 32 diodami, takže vám zajistí mnohem lepší osvětlení pro focení při šeru nebo ve tmě. Při plném nabití dokáže poskytovat měkké a rovnocenné osvětlení až jednu hodinu. Máte tedy dostatek času pro pořízení potřebných fotografií. Nabíjí se pomocí USB a k telefonu jej připojíte pomocí konektoru na sluchátka.

Pocket Spotlight je k dispozici ve dvou variantách. Za 30 dolarů (600 korun) si lze zakoupit samostatný 32diodový LED blesk, pro náročnější uživatele se nabízí s barevnými filtry za 40 dolarů (800 korun).

 

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Pocket Spotlight vytvoří z chytrého telefonu fotoateliér pomocí LED blesku

Hide picture