Menu
FANZINE.cz
Fantasy filmy

Podívejte se na další fotku z filmu Hobit! Tentokrát s trojicí trpaslíků

Redakce

Redakce

9. 7. 2011

Peter Jackson poměrně pravidelně zásobuje nedočkavé fanoušky tolkienovského světa detaily z natáčení dvoudílného Hobita. Teď přihazuje k dobru fotografii tří trpasličích bratrů.

O trochu delší vousy a i z Petera Jacksona by byl pěkný trpaslík, Zdroj: youtube.com

Kvalitní propagace je u hollywoodských blockbusterů jedna z nejdůležitějších ingrediencí v receptu na úspěch. Producent a režisér v jedné osobě Peter Jackson si je toho moc dobře vědom, a nenechává vše jen na obrovské reputaci, kterou si získal Pánem prstenů. A tak všichni nadšenci Středozemě ochotně hltají další a další fotky, videa a kdejaké jiné detaily, kterými je zásobuje.

OBR: Speciál k filmu Hobit

Tentokrát se rozhodl představit světu podobu tří trpaslíků, se kterými se Bilbo v podání Martina Freemana vydá k Osamělé hoře za drakem Šmakem a jeho pokladem. Dori, Nori a Ori jsou tak prvními z účastníků Neočekávaného dýchánku, kromě Gandalfa a Bilba, kteří odhalili svou vousatou tvář.

Samozřejmě, že se musí od sebe ta záplava trpaslíků nějak odlišit. Ale hvězda na hlavě? Zdroj: distributor filmu

Dori, v podání Marka Hadlowa, nejstarší z bratrů a nejsilnější z celé skupiny tráví většinu času tím, že dává pozor na svého nejmladšího sourozence Oriho, ztvárněného Adamem Brownem. Snaží se, aby bratříček náhodou nechytil rýmu nebo mu nějaký skřet nevrazil zubatý meč do břicha. Ori se společně s Bilbem zase stará o to, aby se jeho silný bratr nenudil.

Na Doriho připadá ještě jedna nepříjemná povinnost. Jako nejsilnější z celé skupiny nosí nejtěžší náklad, a to v případě náhlého úprku znamená hodit si Bilba na záda a za stálého brblání se snažit, aby jim ostatní příliš neutekli. Co dělá většinu času prostřední z bratrů Nori, kterého hraje Jed Brophy, je tak trochu záhadou, ale asi to nebude zrovna něco legálního.

Hobit (Hobbit: Part 1, The)

Dobrodružný / Fantasy
USA / Nový Zéland, 2012

Režie: Peter Jackson
Hrají: Martin Freeman, Robert Kazinsky, Stephen Hunter, Orlando Bloom, Peter Hambleton, Ian McKellen, James Nesbitt, John Callen, Graham McTavish, Mark Hadlow, Richard Armitage, Aidan Turner, Cate Blanchett, Elijah Wood, Andy Serkis, Hugo Weaving, Saoirse Ronan, Christopher Lee

Premiéra v ČR: 13. prosince 2012

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Podívejte se na další fotku z filmu Hobit! Tentokrát s trojicí trpaslíků

Hide picture